STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVneděle 19.01.2020; SH Jižní MěstoBLACK ANGELS
14počet diváků: 16210
začátek 17:02; konec 19:02
Utkání: 8XM1-A147; 21. kolo; Superliga florbalu
části: 3:0, 6:3, 5:7, střely na branku: 53:30
rozhodčí: Čížek Lukáš, Laštovička Lukáš
delegát: Černý Petr; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
87 Jiří Koutný (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
55 Jakub Hromada (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:55-87 Jiří Koutný25 Tom Ondrušek
2.1. část10:55-14 Ondřej Vošta43 Marek Švajný
3.1. část14:01-27 Martin Řezáč93 Ondřej Plíhal
4.2. část01:15-21 Marek Vávra9 Ondřej Mikeš
5.2. část06:16-68 Marek Matejčík3 Martin Pražan
6.2. část06:41-32 Martin Koutný87 Jiří Koutný
7.2. část10:29-25 Tom Ondrušek32 Martin Koutný
8.2. část16:33-68 Marek Matejčík3 Martin Pražan
9.2. část18:13-87 Jiří Koutný25 Tom Ondrušek
10.3. část05:19-32 Martin Koutný26 Tomáš Sýkora
11.3. část07:35-25 Tom Ondrušek87 Jiří Koutný
12.3. část09:36-93 Ondřej Plíhal84 Petr Majer
13.3. část13:41-32 Martin Koutný25 Tom Ondrušek
14.3. část17:55-25 Tom Ondrušek26 Tomáš Sýkora
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část02:43-55 Jakub Hromada71 Jakub Boček
2.2. část06:36-71 Jakub Boček7 Matěj Boček
3.2. část07:54-52 Jan Pícha11 Tomáš Straka
4.3. část01:45-68 Radek Hanák16 Vojtěch Novotný
5.3. část05:30-69 Filip Neklan96 Lukáš Studený
6.3. část09:09-68 Radek Hanák16 Vojtěch Novotný
7.3. část12:23-14 Martin Obuškevič55 Jakub Hromada
8.3. část12:58-55 Jakub Hromada7 Matěj Boček
9.3. část15:34-7 Matěj Boček71 Jakub Boček
10.3. část16:58-77 Vojtěch Ježek22 Jan Kopecký
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Michal Rebro30102066.6760:00
31 Vojtěch Šimůnek000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
15 Daniel Körber1851372.2220:00
19 Ondřej Matiášek3592674.2940:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Martin Pražan (O)02200:0000
4 Daniel Maxa (O)00000:0000
9 Ondřej Mikeš (U)01100:0000
12 Dan Kašovský (O)00000:0000
14 Ondřej Vošta (O)10100:0001
21 Marek Vávra (U)10100:0002
25 Tom Ondrušek (U)33600:0003
26 Tomáš Sýkora (O)02200:0000
27 Martin Řezáč (U)10100:0001
32 Martin Koutný (U)31400:0003
43 Marek Švajný (U)01100:0000
68 Marek Matejčík (U)20200:0002
77 Daniel Eremiáš (U)00000:0000
84 Petr Majer (U)01100:0000
87 Jiří Koutný (U)22400:0002
93 Ondřej Plíhal (U)11200:0001
99 Michal Strnad (O)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Matěj Boček (U)12300:0001
8 Jaroslav Král (O)00000:0000
11 Tomáš Straka (O)01100:0000
14 Martin Obuškevič (O)10100:0001
16 Vojtěch Novotný (U)02200:0000
17 Matouš Burian (U)00000:0000
22 Jan Kopecký (U)01100:0000
41 Jaroslav Jaroš (U)00000:0000
46 Jan Bauman (O)00000:0000
52 Jan Pícha (O)10100:0001
55 Jakub Hromada (U)21300:0002
68 Radek Hanák (U)20200:0002
69 Filip Neklan (U)10100:0001
71 Jakub Boček (U)12300:0001
77 Vojtěch Ježek (O)10100:0001
86 Adam Bouček (U)00000:0000
89 Jan Hněvkovský (U)00000:0000
96 Lukáš Studený (U)01100:0000
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Jiří Tvrdík - fyzioterapeut
Michal Podhráský - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Janeček - trenér
Petr Pajer - vedoucí
Egersdorf Martina - fyzioterapeut
Špalek Miroslav - asistent trenéra
Jakub Renčín - ostatní