STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FBC ČPP OSTRAVAsobota 08.02.2020; ČPP Aréna OstravaFAT PIPE FLORBAL CHODOV
5počet diváků: 3629
začátek 17:00; konec 18:47
Utkání: 8XM1-A148; 22. kolo; Superliga florbalu
části: 1:4, 1:4, 3:1, střely na branku: 20:17
rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš
delegát: Šimíček Jiří; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
65 Jiří Bauer (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
14 Ondřej Vošta (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:38-43 Michal Sládek65 Jiří Bauer
2.2. část07:28-17 Marek Lipový43 Michal Sládek
3.3. část07:31-65 Jiří Bauer38 Jan Daniš
4.3. část12:02-65 Jiří Bauer43 Michal Sládek
5.3. část17:02-9 Wojciech Malajka
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část14:04-4 Daniel Maxa14 Ondřej Vošta
2.1. část14:14-89 Mikuláš Krbec32 Martin Koutný
3.1. část16:20-26 Tomáš Sýkora32 Martin Koutný
4.1. část18:09-14 Ondřej Vošta27 Martin Řezáč
5.2. část02:21-87 Jiří Koutný27 Martin Řezáč
6.2. část08:10-87 Jiří Koutný14 Ondřej Vošta
7.2. část09:23-25 Tom Ondrušek26 Tomáš Sýkora
8.2. část12:01-9 Ondřej Mikeš68 Marek Matejčík
9.3. část16:10EN21 Marek Vávra
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část19:5965 Jiří Bauer5909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Štěpán Laja178952.9460:00
2 Ondřej Kolajta000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
22 Karel Pergler000001:23
97 Michal Rebro2051575.0058:37
90 Jan Barák000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Tomáš Sovják (U)00000:0000
9 Wojciech Malajka (U)10100:0001
14 Jiří Juhaňák (U)00000:0000
16 Panu Kotilainen (U)00000:0000
17 Marek Lipový (O)10100:0001
18 Dominik Klimscha (O)00000:0000
22 Jiří Šebesta (O)00000:0000
23 Petr Stejskal (U)00000:0000
25 Matyáš Šindler (U)00000:0000
27 Dominik Eichner (U)00000:0000
38 Jan Daniš (U)01100:0000
43 Michal Sládek (U)12300:0001
45 Martin Kašík (O)00000:0000
57 Patrik Posselt (U)00000:0000
65 Jiří Bauer (O)21300:0002
71 Ivo Dohnal (U)00000:0000
83 Jan Binder (U)00000:0000
88 Marek Zapletal (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Martin Pražan (O)00000:0000
4 Daniel Maxa (O)10100:0001
9 Ondřej Mikeš (U)10100:0001
12 Dan Kašovský (O)00000:0000
14 Ondřej Vošta (O)12300:0001
21 Marek Vávra (U)10100:0001
25 Tom Ondrušek (U)10100:0001
26 Tomáš Sýkora (O)11200:0001
27 Martin Řezáč (U)02200:0000
32 Martin Koutný (U)02200:0000
68 Marek Matejčík (U)01100:0000
77 Daniel Eremiáš (U)00000:0000
84 Petr Majer (U)00000:0000
87 Jiří Koutný (U)20200:0002
89 Mikuláš Krbec (U)10100:0001
93 Ondřej Plíhal (U)00000:0000
99 Michal Strnad (O)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Svačinka - trenér
Jaroslav Heiser - vedoucí
Robenek Jakub (30.08.1990) - licence B - asistent trenéra
Dominik Spavelko - fyzioterapeut
Rostislav Němec - masér
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Tvrdík Jiří - fyzioterapeut
Štegl Adam - asistent trenéra