STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
ACEMA Sparta Prahačtvrtek 13.02.2020; UNYP ARENAFAT PIPE FLORBAL CHODOV
4počet diváků: 4115
začátek 19:02; konec 21:08
Utkání: 8XM12019/2020-A160; 23. kolo; Superliga florbalu
části: 0:2, 1:2, 3:1, střely na branku: 18:27
rozhodčí: Valenta Martin, Žďárský Michal
delegát: Michálek Petr; známka: 4
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
10 Josef Juha (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
97 Michal Rebro (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část07:38-95 Matěj Pruner71 Jan Lang
2.3. část08:18-27 Michal Pažák29 Radim Křenek
3.3. část13:29-21 Kristián Kozák24 Jan Marvánek
4.3. část16:56PS10 Josef Juha
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:53-68 Marek Matejčík21 Marek Vávra
2.1. část07:10PP3 Martin Pražan26 Tomáš Sýkora
3.2. část03:06-27 Martin Řezáč14 Ondřej Vošta
4.2. část14:30-32 Martin Koutný25 Tom Ondrušek
5.3. část07:09PP21 Marek Vávra25 Tom Ondrušek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:4414 Marek Zouzal2924 zdržování hry
2.1. část14:0717 Milan Garčar2925 nesportovní chování
3.1. část14:2730 Martin Beneš2925 nesportovní chování
4.3. část06:4628 Michal Zeman2925 nesportovní chování
5.3. část11:398 Jakub Kolstrunk2910 držení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část12:2068 Marek Matejčík2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Martin Beneš2752281.4860:00
33 Patrik Zítka000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Michal Rebro1841477.7860:00
31 Vojtěch Šimůnek000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 David Ježek (O)00000:0000
6 Dominik Bartoš (O)00021:473020
8 Jakub Kolstrunk (U)00024:31312-1
10 Josef Juha (U)10120:412912
14 Marek Zouzal (U)00023:47302-1
17 Milan Garčar (O)00026:313322
21 Kristián Kozák (U)10115:301720
24 Jan Marvánek (O)01125:50311-1
27 Michal Pažák (U)10120:353021
28 Michal Zeman (O)00021:482911
29 Radim Křenek (O)01126:563402
67 Jakub Burian (U)00009:02130-2
71 Jan Lang (U)01109:29141-1
73 Ondřej Hurt (U)00001:35200
81 Matěj Čermák (U)00018:43251-1
88 Jan Krejča (U)00012:21180-2
95 Matěj Pruner (U)10116:472310
99 Marek Veselý (U)00000:55100
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Martin Pražan (O)10126:542420
4 Daniel Maxa (O)00020:40230-1
9 Ondřej Mikeš (U)00021:172400
12 Dan Kašovský (O)00020:022610
14 Ondřej Vošta (O)01114:12193-1
21 Marek Vávra (U)11224:202551
25 Tom Ondrušek (U)02225:392910
26 Tomáš Sýkora (O)01125:392920
27 Martin Řezáč (U)10113:041850
32 Martin Koutný (U)10124:022830
43 Marek Švajný (U)00012:201700
68 Marek Matejčík (U)10120:532421
77 Daniel Eremiáš (U)00000:0000
84 Petr Majer (U)00000:0000
87 Jiří Koutný (U)00013:041800
89 Mikuláš Krbec (U)00021:232731
93 Ondřej Plíhal (U)00000:44100
99 Michal Strnad (O)00013:461800
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Kašpárek - trenér
Lubomír Vachuda - vedoucí
Skalička Radek (29.04.1985) - licence B - asistent trenéra
Vojta Marek (25.02.1989) - licence B - asistent trenéra
Nechvátalová Vendula - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
David Podhráský - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Tvrdík Jiří - fyzioterapeut
Štegl Adam - asistent trenéra
Barák Jan - ostatní