STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
ACEMA Sparta Prahačtvrtek 13.02.2020; UNYP ARENAFAT PIPE FLORBAL CHODOV
4počet diváků: 4115
začátek 19:02; konec 21:08
Utkání: 8XM1-A160; 23. kolo; Superliga florbalu
části: 0:2, 1:2, 3:1, střely na branku: 18:27
rozhodčí: Valenta Martin, Žďárský Michal
delegát: Michálek Petr; známka: 4
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
10 Josef Juha (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
97 Michal Rebro (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část07:38-95 Matěj Pruner71 Jan Lang
2.3. část08:18-27 Michal Pažák29 Radim Křenek
3.3. část13:29-21 Kristián Kozák24 Jan Marvánek
4.3. část16:56PS10 Josef Juha
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:53-68 Marek Matejčík21 Marek Vávra
2.1. část07:10-3 Martin Pražan26 Tomáš Sýkora
3.2. část03:06-27 Martin Řezáč14 Ondřej Vošta
4.2. část14:30-32 Martin Koutný25 Tom Ondrušek
5.3. část07:09-21 Marek Vávra25 Tom Ondrušek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:4414 Marek Zouzal2924 zdržování hry
2.1. část14:0717 Milan Garčar2925 nesportovní chování
3.1. část14:2730 Martin Beneš2925 nesportovní chování
4.3. část06:4628 Michal Zeman2925 nesportovní chování
5.3. část11:398 Jakub Kolstrunk2910 držení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část12:2068 Marek Matejčík2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Martin Beneš2752281.4860:00
33 Patrik Zítka000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Michal Rebro1841477.7860:00
31 Vojtěch Šimůnek000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 David Ježek (O)00000:0000
6 Dominik Bartoš (O)00000:0000
8 Jakub Kolstrunk (U)00000:0000
10 Josef Juha (U)10100:0001
14 Marek Zouzal (U)00000:0000
17 Milan Garčar (O)00000:0000
21 Kristián Kozák (U)10100:0001
24 Jan Marvánek (O)01100:0000
27 Michal Pažák (U)10100:0001
28 Michal Zeman (O)00000:0000
29 Radim Křenek (O)01100:0000
67 Jakub Burian (U)00000:0000
71 Jan Lang (U)01100:0000
73 Ondřej Hurt (U)00000:0000
81 Matěj Čermák (U)00000:0000
88 Jan Krejča (U)00000:0000
95 Matěj Pruner (U)10100:0001
99 Marek Veselý (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Martin Pražan (O)10100:0001
4 Daniel Maxa (O)00000:0000
9 Ondřej Mikeš (U)00000:0000
12 Dan Kašovský (O)00000:0000
14 Ondřej Vošta (O)01100:0000
21 Marek Vávra (U)11200:0001
25 Tom Ondrušek (U)02200:0000
26 Tomáš Sýkora (O)01100:0000
27 Martin Řezáč (U)10100:0001
32 Martin Koutný (U)10100:0001
43 Marek Švajný (U)00000:0000
68 Marek Matejčík (U)10100:0001
77 Daniel Eremiáš (U)00000:0000
84 Petr Majer (U)00000:0000
87 Jiří Koutný (U)00000:0000
89 Mikuláš Krbec (U)00000:0000
93 Ondřej Plíhal (U)00000:0000
99 Michal Strnad (O)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Kašpárek - trenér
Lubomír Vachuda - vedoucí
Skalička Radek (29.04.1985) - licence B - asistent trenéra
Vojta Marek (25.02.1989) - licence B - asistent trenéra
Nechvátalová Vendula - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
David Podhráský - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Tvrdík Jiří - fyzioterapeut
Štegl Adam - asistent trenéra
Barák Jan - ostatní