STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
TJ Sokol Královské Vinohradyneděle 23.02.2020; Městská SH Teplice1. SC TEMPISH Vítkovice
4počet diváků: 38510
začátek 17:00; konec 18:47
Utkání: 8XM1-A172; 25. kolo; Superliga florbalu
části: 1:1, 1:3, 2:6, střely na branku: 21:28
rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch
delegát: Kalanin Marek; známka: 9
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
29 Martin Skřivánek (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
2 Lukáš Hrubý (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:06-24 Petr Hartman23 Milan Bína
2.2. část17:06-29 Martin Skřivánek
3.3. část03:07-27 Lukáš Gregor4 Radovan Vnuk
4.3. část16:54-29 Martin Skřivánek65 Ondřej Stuchlík
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:51-2 Lukáš Hrubý19 Lukáš Řezanina
2.2. část01:19-44 Lukáš Hájek2 Lukáš Hrubý
3.2. část04:38-31 Josef Rýpar
4.2. část05:46-5 Ondřej Firda13 Rostislav Gattnar
5.3. část06:06-88 Jiří Besta19 Lukáš Řezanina
6.3. část09:22-72 Adam Delong
7.3. část10:46-2 Lukáš Hrubý44 Lukáš Hájek
8.3. část11:21-18 Ondřej Sidunov72 Adam Delong
9.3. část11:49-2 Lukáš Hrubý44 Lukáš Hájek
10.3. část13:50EN5 Ondřej Firda13 Rostislav Gattnar
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část19:5165 Ondřej Stuchlík2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část13:3317 Jan Šebesta2901 sekání
2.3. část17:3631 Josef Rýpar2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Rastislav Mazák2891967.8658:37
72 Martin Dejmal000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
70 Petr Gurkovský2141780.9560:00
91 Maciej Bogdański000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Radovan Vnuk (U)01122:05250-4
10 Jan Linhart (U)00012:44130-4
19 Lukáš Lanc (U)00022:362602
20 Ondřej Richtr (O)00010:46130-2
23 Milan Bína (U)01120:302432
24 Petr Hartman (U)10128:30282-2
27 Lukáš Gregor (U)10125:47256-4
29 Martin Skřivánek (U)20228:06294-1
32 Pavel Hájek (U)00002:4240-1
33 Dominik Záň (U)00010:15120-2
45 Jan Hanák (U)00022:38271-4
47 Jan Otta (O)00009:11110-1
64 Zbyněk Stuchlík (U)00025:30241-5
65 Ondřej Stuchlík (O)01128:44281-1
66 Martin Rossi (U)00000:0000
76 Jan Svoboda (U)00021:08263-3
86 Martin Entlicher (U)00010:27120-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lukáš Hrubý (U)31423:022633
5 Ondřej Firda (U)20212:321421
7 Šimon Kuczera (O)00000:0000
13 Rostislav Gattnar (U)02213:131412
17 Jan Šebesta (U)00025:383122
18 Ondřej Sidunov (U)10118:352124
19 Lukáš Řezanina (O)02220:232314
23 Martin Nehera (O)00032:353304
26 Lukáš Herblich (U)00000:0000
31 Josef Rýpar (U)10124:242740
44 Lukáš Hájek (U)12323:312713
47 Šimon Hatala (U)00022:202602
53 Marek Bräuer (U)00023:572642
72 Adam Delong (U)11224:512731
88 Jiří Besta (U)10131:423142
REALIZAČNÍ TÝM
Boleslav Kytka - trenér
Boleslav Kytka - vedoucí
Kotlas Michal - asistent trenéra
Bousa David - asistent trenéra
Jelínek Marian (03.02.1994) - licence C - masér
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
David Matúš - vedoucí
Čevela David - fyzioterapeut