STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
KM automatik FBK Jičínsobota 18.01.2020; Sportovní areál JičínFBS Olomouc
2počet diváků: 796
začátek 17:30; konec 19:25
Utkání: 8XW12019/2020-A096; 16. kolo; Extraliga žen
části: 0:3, 0:2, 2:1, střely na branku: 34:26
rozhodčí: Hátlová Kateřina, Jansová Lenka
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
11 Magda Fejfarová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
22 Lenka Kubíčková (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část13:32-85 Kristýna Bachmaierová25 Lucie Paulovičová
2.3. část14:00-15 Šárka Smetáková14 Adéla Dlouhá
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:06-21 Kateřina Peterková5 Barbora Suchánková
2.1. část15:34-5 Barbora Suchánková27 Eva Barvíková
3.1. část16:44-21 Kateřina Peterková
4.2. část02:14PP8 Barbora Pařízková24 Tereza Reimerová
5.2. část18:05PP12 Tereza Mošťková48 Darina Axmannová
6.3. část09:12SH41 Lenka Ryšavá24 Tereza Reimerová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:2516 Denisa Kalousková2902 blokování hokejky
2.2. část16:5085 Kristýna Bachmaierová2901 sekání
3.3. část06:3014 Adéla Dlouhá2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část08:595 Barbora Suchánková2903 nadzvedávání hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
23 Marcela Velzelová2662076.9260:00
1 Veronika Samková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
22 Lenka Kubíčková3423294.1260:00
1 Barbora Opletalová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Nikola Ziegelheimová (O)00000:0000
5 Lucie Růžičková (O)00030:46334-2
6 Natálie Kuželová (U)00011:351000
11 Magda Fejfarová (U)00018:00250-1
12 Adéla Kmošková (U)00011:351000
14 Adéla Dlouhá (O)01120:542310
15 Šárka Smetáková (O)10130:32321-1
16 Denisa Kalousková (U)00018:58200-1
20 Nikola Kuchařová (U)00028:53294-1
21 Karolína Erbanová (U)00010:18931
24 Šárka Egrtová (U)00018:54272-1
25 Lucie Paulovičová (U)01130:51298-1
27 Sára Čelišová (O)00018:22220-1
46 Zuzana Svobodová (U)00018:10263-1
85 Kristýna Bachmaierová (U)10127:39308-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Barbora Suchánková (U)11225:253322
8 Barbora Pařízková (U)10129:573530
9 Veronika Rozenbergová (O)00004:57410
12 Tereza Mošťková (U)10121:592020
15 Pavla Pejzlová (O)00032:073201
17 Denisa Ondáková (U)00001:07110
21 Kateřina Peterková (U)20225:0834102
24 Tereza Reimerová (U)02227:163400
27 Eva Barvíková (U)01128:263352
41 Lenka Ryšavá (U)10113:271820
44 Martina Pejzlová (U)00027:123201
48 Darina Axmannová (O)01124:583200
82 Veronika Divišová (O)00001:07100
85 Andrea Palinková (U)00032:483101
REALIZAČNÍ TÝM
Markéta Kosová - trenér
Martin Petrgál - vedoucí
Veronika Říhová - fyzioterapeut
Paulovičová Lucie - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Alice Pavlíková - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra