STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Ivanti Tigers Jižní Městosobota 18.01.2020; SH Jižní MěstoK1 Florbal Židenice
10počet diváků: 327
začátek 17:00; konec 18:57
Utkání: 8XW12019/2020-A095; 16. kolo; Extraliga žen
části: 3:2, 6:2, 1:3, střely na branku: 29:27
rozhodčí: Helin Mika, Sarvanko Jyrki
delegát: Hora Radek; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
84 Veronika Balejová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
39 Martina Indrová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:32-10 Iveta Hyršlová84 Veronika Balejová
2.1. část13:23-8 Kristýna Vejvodová85 Natálie Balková
3.1. část16:11-2 Nikola Hermannová23 Eliška Trojánková
4.2. část05:48-13 Dominika Steinbachová84 Veronika Balejová
5.2. část08:22-12 Lucie Řezáčová8 Kristýna Vejvodová
6.2. část10:47-8 Kristýna Vejvodová12 Lucie Řezáčová
7.2. část13:36-84 Veronika Balejová10 Iveta Hyršlová
8.2. část14:31-21 Vanda Šnajberková12 Lucie Řezáčová
9.2. část15:45-85 Natálie Balková23 Eliška Trojánková
10.3. část19:21-42 Kateřina Kovaříková92 Eliška Chudá
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:12SH73 Eva Filipová39 Martina Indrová
2.1. část12:17-73 Eva Filipová39 Martina Indrová
3.2. část04:33-24 Eva Urbášková17 Lucie Romančáková
4.2. část15:08PS43 Jitka Drápalová
5.3. část08:27-70 Alžběta Švehlová34 Kamila Pravcová
6.3. část13:34PP39 Martina Indrová73 Eva Filipová
7.3. část19:56-17 Lucie Romančáková22 Barbora Sedláčková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:0385 Natálie Balková2909 hrubost
2.3. část13:0012 Lucie Řezáčová2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:594 Zuzana Hubáčková2901 sekání
2.3. část00:4239 Martina Indrová2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková2772074.0760:00
72 Kristýna Karli000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová147750.0026:24
25 Lenka Remešová1431178.5733:36
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (U)10124:222631
3 Simona Pálková (U)00017:202002
8 Kristýna Vejvodová (O)21316:212052
9 Markéta Baťková (U)00017:412102
10 Iveta Hyršlová (U)11222:082651
12 Lucie Řezáčová (U)12318:072131
13 Dominika Steinbachová (U)10117:462422
19 Nikol Pekárková (O)00018:392411
21 Vanda Šnajberková (U)10116:222011
23 Eliška Trojánková (U)02219:502201
42 Kateřina Kovaříková (U)10122:382441
46 Petra Šebestová (U)00000:0000
55 Kateřina Fousová (O)00023:582602
84 Veronika Balejová (U)12319:142531
85 Natálie Balková (O)11218:112111
92 Eliška Chudá (U)01124:412611
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Zuzana Hubáčková (U)00018:14222-2
9 Natálie Janečková (U)00010:24141-1
10 Michaela Hřebíčková (U)00005:19500
15 Šárka Staňková (O)00030:59342-2
17 Lucie Romančáková (U)11218:282220
20 Markéta Sedláčková (O)00009:10120-1
22 Barbora Sedláčková (U)01118:05272-2
24 Eva Urbášková (U)10125:01292-1
32 Kateřina Rybníčková (U)00005:19500
34 Kamila Pravcová (O)01127:47324-3
37 Eva Nečasová (O)00023:39274-1
39 Martina Indrová (O)12315:38262-2
43 Jitka Drápalová (O)10130:303510
70 Alžběta Švehlová (U)10104:50511
73 Eva Filipová (U)21320:022820
79 Martina Valehrachová (O)00031:35342-2
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Karolína Šatalíková - vedoucí
Netrefa Lukáš (10.05.2000) - licence C - asistent trenéra
Hejret Daniel - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Pucher Peter - asistent trenéra