STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicesobota 18.01.2020; SC Dubina OstravaTatran Střešovice
8počet diváků: 481
začátek 14:00; konec 15:40
Utkání: 8XW1-A091; 16. kolo; Extraliga žen
části: 2:0, 4:1, 2:0, střely na branku: 27:16
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát: Waliczko Radim; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
73 Petra Klečková (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
28 Markéta Antalová (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:19-10 Denisa Ferenčíková29 Kamila Paloncyová
2.1. část03:24-26 Barbora Husková44 Lucie Theimerová
3.2. část01:19-26 Barbora Husková8 Dominika Buczek
4.2. část07:32-10 Denisa Ferenčíková4 Michaela Kubečková
5.2. část16:27-26 Barbora Husková9 Lenka Novotná
6.2. část18:54PP29 Kamila Paloncyová4 Michaela Kubečková
7.3. část13:34-50 Vlaďka Maděrová22 Sára Seevaldová
8.3. část19:22-88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část05:20-44 Barbora Zabavská29 Lucie Želízková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část12:284 Michaela Kubečková2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:1117 Vendula Beránková2901 sekání
2.3. část11:0325 Petra  Malecká2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
73 Petra Klečková1611593.7560:00
37 Nikola Příleská000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
28 Markéta Antalová2781970.3760:00
91 Eliška Drbalová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Michaela Kubečková (U)02222:032421
7 Zuzana Halfarová (O)00018:342202
8 Dominika Buczek (U)01119:232523
9 Lenka Novotná (U)01119:232503
10 Denisa Ferenčíková (U)20221:262341
11 Andrea Šidlová (U)00019:232441
13 Jana Trošková (U)00000:0000
16 Anna Grufíková (U)00019:112202
22 Sára Seevaldová (U)01118:562212
25 Ivana Šupáková (O)00022:472531
26 Barbora Husková (U)30319:592553
29 Kamila Paloncyová (U)11222:472521
44 Lucie Theimerová (O)01119:232513
48 Eliška Planková (U)00019:232513
50 Vlaďka Maděrová (U)10117:502112
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)10117:502112
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Tereza Bystrianská (U)00015:58210-2
8 Markéta Prontekerová (U)00023:432230
10 Kateřina Seemannová (U)00016:45211-3
14 Denisa Billá (U)00016:52221-3
15 Mariana Býčková (O)00018:06232-3
17 Vendula Beránková (O)00019:32220-4
19 Kateřina Pisárová (O)00018:241610
21 Anna Válková (U)00000:0000
23 Veronika Kopecká (U)00018:11233-3
25 Petra Malecká (O)00018:11231-3
29 Lucie Želízková (U)01127:39240-4
42 Eliška Machková (O)00015:58210-2
44 Barbora Zabavská (U)10117:52222-2
64 Natálie Houžvičková (O)00023:432200
70 Liana Matěvosova (U)00000:0000
79 Katka Nádeníková (O)00022:412120
84 Daniela Kvasková (U)00023:432200
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan - ostatní
Nebelová Kateřina - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Robert Novák - vedoucí
Novák Robert (24.08.1983) - licence B - trenér
Michálek Marek (13.12.1982) - licence B - trenér