STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
K1 Florbal Židenicesobota 25.01.2020; SH TEZA HodonínPanthers Praha
12počet diváků: 2205
začátek 18:00; konec 19:50
Utkání: 8XW1-A099; 17. kolo; Extraliga žen
části: 2:3, 9:1, 1:1, střely na branku: 39:24
rozhodčí: Hudeček Martin, Rochovanský Pavel
delegát: Rýznar Pavel; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
17 Lucie Romančáková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
79 Markéta Žbánková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:46-9 Natálie Janečková37 Eva Nečasová
2.1. část13:17-17 Lucie Romančáková15 Šárka Staňková
3.2. část03:43OG4 Kristýna Lochmannová
4.2. část06:04-73 Eva Filipová88 Andrea Dernerová
5.2. část06:46-9 Natálie Janečková4 Zuzana Hubáčková
6.2. část11:13-4 Zuzana Hubáčková
7.2. část12:24-88 Andrea Dernerová39 Martina Indrová
8.2. část12:55-9 Natálie Janečková34 Kamila Pravcová
9.2. část14:57-88 Andrea Dernerová17 Lucie Romančáková
10.2. část17:59-17 Lucie Romančáková43 Jitka Drápalová
11.2. část18:39-15 Šárka Staňková9 Natálie Janečková
12.3. část02:40-37 Eva Nečasová20 Markéta Sedláčková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:15-18 Dominika Tůmová99 Petra Šusterová
2.1. část14:56-42 Nela Havlíková18 Dominika Tůmová
3.1. část17:51-13 Anežka Slaná96 Veronika Zittová
4.2. část09:56-4 Kristýna Lochmannová21 Lucie Florianová
5.3. část09:22-96 Veronika Zittová18 Dominika Tůmová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:5315 Šárka Staňková2901 sekání
2.3. část06:3170 Alžběta Švehlová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část19:5996 Veronika Zittová2904 vysoká hokejka
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Lenka Remešová2451979.1760:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
2 Eliška Egertová39122769.2360:00
30 Kristýna Horňáková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Zuzana Hubáčková (U)11221:212742
9 Natálie Janečková (U)31418:062556
10 Michaela Hřebíčková (U)00004:06600
15 Šárka Staňková (O)11225:423536
17 Lucie Romančáková (U)21325:072952
20 Markéta Sedláčková (O)01106:23710
32 Kateřina Rybníčková (U)00005:23611
34 Kamila Pravcová (O)01127:583615
37 Eva Nečasová (O)11226:283436
39 Martina Indrová (O)01133:443541
43 Jitka Drápalová (O)01131:113601
70 Alžběta Švehlová (U)00006:2461-1
73 Eva Filipová (U)10134:053730
88 Andrea Dernerová (U)21330:023271
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Kristýna Lochmannová (U)10132:14342-5
6 Eliška Škvorová (U)00000:0000
13 Anežka Slaná (U)10129:51333-2
18 Dominika Tůmová (U)12325:59352-2
21 Lucie Florianová (O)01131:21323-4
33 Natalie Vesecká (U)00003:1850-2
42 Nela Havlíková (U)10131:13356-3
71 Anežka Viplerová (U)00029:33321-4
77 Tereza Pitterlingová (U)00023:14272-2
79 Markéta Žbánková (U)00030:31311-5
96 Veronika Zittová (U)11229:32315-2
99 Petra Šusterová (U)01131:15361-4
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Pucher Peter - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Jenšík - trenér
Lukáš Jenšík - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - asistent trenéra