STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
KM automatik FBK Jičínsobota 25.01.2020; Sportovní areál Jičín1. SC TEMPISH Vítkovice
1počet diváků: 5810
začátek 17:30; konec 19:14
Utkání: 8XW1-A097; 17. kolo; Extraliga žen
části: 0:2, 1:4, 0:4, střely na branku: 31:32
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
5 Lucie Růžičková (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
9 Lenka Novotná (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část00:44-20 Nikola Kuchařová15 Šárka Smetáková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:06-26 Barbora Husková29 Kamila Paloncyová
2.1. část19:38-26 Barbora Husková44 Lucie Theimerová
3.2. část00:50-26 Barbora Husková
4.2. část02:20-7 Zuzana Halfarová77 Zuzanna Krzywak
5.2. část16:26-48 Eliška Planková26 Barbora Husková
6.2. část16:39-88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar22 Sára Seevaldová
7.3. část00:35-25 Ivana Šupáková4 Michaela Kubečková
8.3. část01:51-22 Sára Seevaldová88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar
9.3. část07:10PP26 Barbora Husková29 Kamila Paloncyová
10.3. část09:18-77 Zuzanna Krzywak25 Ivana Šupáková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část06:2127 Sára Čelišová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část13:3329 Kamila Paloncyová2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Veronika Samková32102268.7560:00
23 Marcela Velzelová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská3113096.7760:00
73 Petra Klečková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Nikola Ziegelheimová (O)00000:0000
5 Lucie Růžičková (O)00000:0000
6 Natálie Kuželová (U)00000:0000
11 Magda Fejfarová (U)00000:0000
12 Adéla Kmošková (U)00000:0000
15 Šárka Smetáková (O)01100:0000
16 Denisa Kalousková (U)00000:0000
18 Karolína Strejcovská (U)00000:0000
20 Nikola Kuchařová (U)10100:0001
24 Šárka Egrtová (U)00000:0000
25 Lucie Paulovičová (U)00000:0000
27 Sára Čelišová (O)00000:0000
46 Zuzana Svobodová (U)00000:0000
85 Kristýna Bachmaierová (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Michaela Kubečková (U)01100:0000
7 Zuzana Halfarová (O)10100:0001
9 Lenka Novotná (U)00000:0000
13 Jana Trošková (U)00000:0000
22 Sára Seevaldová (U)11200:0001
25 Ivana Šupáková (O)11200:0001
26 Barbora Husková (U)41500:0004
29 Kamila Paloncyová (U)02200:0000
44 Lucie Theimerová (O)01100:0000
48 Eliška Planková (U)10100:0001
50 Vlaďka Maděrová (U)00000:0000
77 Zuzanna Krzywak (U)11200:0001
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)11200:0001
REALIZAČNÍ TÝM
Markéta Kosová - trenér
Martin Petrgál - vedoucí
Veronika Říhová - fyzioterapeut
Paulovičová Lucie - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Tomáš Martiník - vedoucí
Ferenčíková Denisa - ostatní
Nebelová Kateřina - fyzioterapeut