STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVstředa 05.02.2020; SH Jižní MěstoTatran Střešovice
4počet diváků: 853
začátek 19:30; konec 21:16
Utkání: 8XW12019/2020-A102; 17. kolo; Extraliga žen
části: 1:1, 2:1, 1:1, střely na branku: 35:28
rozhodčí: Hejzlar David, Kněžík Martin
delegát: Štolc Jaroslav; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
6 Anet Jarolímová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
91 Eliška Drbalová (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část19:51-9 Nela Jiráková18 Magdaléna Plášková
2.2. část15:22PP22 Martina Řepková7 Gabriela Žůrková
3.2. část16:53-6 Anet Jarolímová27 Adéla Jůzová
4.3. část16:27-79 Tereza Hanzlíková6 Anet Jarolímová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:51-79 Katka Nádeníková
2.2. část12:34-23 Veronika Kopecká17 Vendula Beránková
3.3. část00:57-17 Vendula Beránková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část16:5828 Johana Vrbová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část15:2017 Vendula Beránková2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová2832589.2960:00
83 Hana Ranochová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Eliška Drbalová3543188.5760:00
28 Markéta Antalová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)00016:18163-1
6 Anet Jarolímová (U)11220:452731
7 Gabriela Žůrková (U)01124:042740
9 Nela Jiráková (O)10130:393041
10 Daniela Frantíková (O)00013:151601
11 Marie Havlíčková (U)00022:58264-1
18 Magdaléna Plášková (U)01128:242623
21 Eva Preisslerová (U)00009:27101-1
22 Martina Řepková (U)10128:592961
24 Jana Vávrová (U)00007:47100-1
27 Adéla Jůzová (O)01121:532720
28 Johana Vrbová (O)00009:001100
30 Hana Chaloupková (U)00000:0000
41 Markéta Svačinová (O)00014:191401
71 Kristína Belicová (U)00007:281100
77 Karolína Kellovská (U)00013:141411
79 Tereza Hanzlíková (U)10121:022640
99 Vanessa Rebecca Keprtová (U)00008:191210
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Tereza Bystrianská (U)00010:361600
10 Kateřina Seemannová (U)00023:59302-1
14 Denisa Billá (U)00022:56312-2
15 Mariana Býčková (O)00016:092301
17 Vendula Beránková (O)11224:343132
19 Kateřina Pisárová (O)00013:241600
21 Anna Válková (U)00000:0000
23 Veronika Kopecká (U)10122:593321
25 Petra Malecká (O)00012:05171-1
29 Lucie Želízková (U)00022:223341
42 Eliška Machková (O)00027:48311-2
44 Barbora Zabavská (U)00020:513112
64 Natálie Houžvičková (O)00026:18302-1
67 Barbora Paletářová (O)00000:0000
70 Liana Matěvosova (U)00011:211530
72 Adéla Košvancová (U)00000:0000
79 Katka Nádeníková (O)10125:52307-2
84 Daniela Kvasková (U)00018:442500
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Štefek Karel (01.11.1977) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Robert Novák - vedoucí
Novák Robert (24.08.1983) - licence B - trenér
Michálek Marek (13.12.1982) - licence B - trenér
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - trenér