STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicesobota 15.02.2020; SC Dubina OstravaFAT PIPE FLORBAL CHODOV
6počet diváků: 1255
začátek 15:00; konec 16:50
Utkání: 8XW1-A103; 18. kolo; Extraliga žen
části: 3:1, 2:3, 1:1, střely na branku: 20:17
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát: Šimíček Jiří; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
13 Jana Trošková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
7 Gabriela Žůrková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:03PP26 Barbora Husková29 Kamila Paloncyová
2.1. část09:22-8 Dominika Buczek
3.1. část11:49-4 Michaela Kubečková
4.2. část09:27-4 Michaela Kubečková10 Denisa Ferenčíková
5.2. část19:45-13 Jana Trošková50 Vlaďka Maděrová
6.3. část09:12-29 Kamila Paloncyová10 Denisa Ferenčíková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:36-3 Karolína Suchá9 Nela Jiráková
2.2. část06:05-79 Tereza Hanzlíková6 Anet Jarolímová
3.2. část08:32-7 Gabriela Žůrková6 Anet Jarolímová
4.2. část11:30PP22 Martina Řepková7 Gabriela Žůrková
5.3. část19:16-9 Nela Jiráková7 Gabriela Žůrková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:3626 Barbora Husková2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část07:1077 Karolína Kellovská2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská1751270.5960:00
73 Petra Klečková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová2061470.0060:00
83 Hana Ranochová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Michaela Kubečková (U)20200:0002
7 Zuzana Halfarová (O)00000:0000
8 Dominika Buczek (U)10100:0001
9 Lenka Novotná (U)00000:0000
10 Denisa Ferenčíková (U)02200:0000
11 Andrea Šidlová (U)00000:0000
13 Jana Trošková (U)10100:0001
16 Anna Grufíková (U)00000:0000
22 Sára Seevaldová (U)00000:0000
25 Ivana Šupáková (O)00000:0000
26 Barbora Husková (U)10100:0001
29 Kamila Paloncyová (U)11200:0001
44 Lucie Theimerová (O)00000:0000
48 Eliška Planková (U)00000:0000
50 Vlaďka Maděrová (U)01100:0000
69 Natálie Hurníková (U)00000:0000
77 Zuzanna Krzywak (U)00000:0000
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)10100:0001
6 Anet Jarolímová (U)02200:0000
7 Gabriela Žůrková (U)12300:0001
9 Nela Jiráková (O)11200:0001
10 Daniela Frantíková (O)00000:0000
11 Marie Havlíčková (U)00000:0000
18 Magdaléna Plášková (U)00000:0000
21 Eva Preisslerová (U)00000:0000
22 Martina Řepková (U)10100:0001
24 Jana Vávrová (U)00000:0000
27 Adéla Jůzová (O)00000:0000
28 Johana Vrbová (O)00000:0000
30 Hana Chaloupková (U)00000:0000
41 Markéta Svačinová (O)00000:0000
71 Kristína Belicová (U)00000:0000
77 Karolína Kellovská (U)00000:0000
79 Tereza Hanzlíková (U)10100:0001
99 Vanessa Rebecca Keprtová (U)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan - ostatní
Nebelová Kateřina - ostatní
Saidl Filip - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Štefek Karel (01.11.1977) - licence C - asistent trenéra
Petr Brabec - asistent trenéra