STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Ivanti Tigers Jižní Městosobota 08.02.2020; SH Jižní Město1. SC TEMPISH Vítkovice
2počet diváků: 1258
začátek 15:45; konec 17:32
Utkání: 8XW12019/2020-A109; 19. kolo; Extraliga žen
části: 1:1, 0:5, 1:2, střely na branku: 19:27
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát: Hora Radek; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
2 Nikola Hermannová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
18 Lucie Cholinská (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:27-2 Nikola Hermannová23 Eliška Trojánková
2.3. část11:34-12 Lucie Řezáčová19 Nikol Pekárková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:27-29 Kamila Paloncyová4 Michaela Kubečková
2.2. část03:39-25 Ivana Šupáková4 Michaela Kubečková
3.2. část07:13-11 Andrea Šidlová8 Dominika Buczek
4.2. část14:03-18 Lucie Cholinská22 Sára Seevaldová
5.2. část16:10-22 Sára Seevaldová18 Lucie Cholinská
6.2. část17:59-18 Lucie Cholinská50 Vlaďka Maděrová
7.3. část11:17-8 Dominika Buczek11 Andrea Šidlová
8.3. část16:57-25 Ivana Šupáková29 Kamila Paloncyová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:2725 Ivana Šupáková2901 sekání
2.3. část06:108 Dominika Buczek2901 sekání
3.3. část06:5713 Jana Trošková2922 špatné střídání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková2781970.3760:00
72 Kristýna Karli000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská1921789.4760:00
73 Petra Klečková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (U)10129:08313-1
8 Kristýna Vejvodová (O)00014:16170-2
9 Markéta Baťková (U)00000:0000
10 Iveta Hyršlová (U)00025:04275-1
12 Lucie Řezáčová (U)10120:121830
13 Dominika Steinbachová (U)00019:21241-2
19 Nikol Pekárková (O)01131:42301-5
21 Vanda Šnajberková (U)00000:52100
23 Eliška Trojánková (U)01125:28252-3
42 Kateřina Kovaříková (U)00023:31211-2
46 Petra Šebestová (U)00022:52250-3
55 Kateřina Fousová (O)00024:54281-4
84 Veronika Balejová (U)00009:53122-1
85 Natálie Balková (O)00027:312900
92 Eliška Chudá (U)00025:37221-4
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Michaela Kubečková (U)02221:172524
7 Zuzana Halfarová (O)00019:002311
8 Dominika Buczek (U)11219:472641
9 Lenka Novotná (U)00019:432701
10 Denisa Ferenčíková (U)00022:082634
11 Andrea Šidlová (U)11217:112221
13 Jana Trošková (U)00018:152211
18 Lucie Cholinská (U)21317:242131
22 Sára Seevaldová (U)11216:522011
25 Ivana Šupáková (O)20222:072654
29 Kamila Paloncyová (U)11222:532734
44 Lucie Theimerová (O)00019:082601
48 Eliška Planková (U)00019:432711
50 Vlaďka Maděrová (U)01116:592010
55 Denisa Hyršová (U)00000:0000
77 Zuzanna Krzywak (U)00021:302505
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Karolína Šatalíková - vedoucí
Netrefa Lukáš (10.05.2000) - licence C - asistent trenéra
Vacuška Lukáš - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Tomáš Martiník - vedoucí
Saidl Filip - ostatní
Pečonka Josef - fyzioterapeut
Nebelová Katka - fyzioterapeut