STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
K1 Florbal Žideniceneděle 09.02.2020; VUT CESA Brno 1FbŠ Bohemians
10počet diváků: 898
začátek 16:30; konec 18:20
Utkání: 8XW1-A112; 19. kolo; Extraliga žen
části: 4:3, 2:2, 4:3, střely na branku: 20:17
rozhodčí: Bartošek Daniel, Bartošek Michal
delegát: Kyjovský Ondřej; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
9 Natálie Janečková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
10 Eliška Reischlová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:42-37 Eva Nečasová15 Šárka Staňková
2.1. část11:25PP39 Martina Indrová43 Jitka Drápalová
3.1. část14:52-9 Natálie Janečková43 Jitka Drápalová
4.1. část17:54-15 Šárka Staňková88 Andrea Dernerová
5.2. část12:46PP88 Andrea Dernerová79 Martina Valehrachová
6.2. část15:40-39 Martina Indrová43 Jitka Drápalová
7.3. část06:33-17 Lucie Romančáková34 Kamila Pravcová
8.3. část15:58-9 Natálie Janečková
9.3. část19:00-4 Zuzana Hubáčková39 Martina Indrová
10.3. část19:35EN15 Šárka Staňková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:30-14 Eliška Vrátná17 Hana Poláková
2.1. část08:30-17 Hana Poláková94 Adéla Bočanová
3.1. část09:44-13 Kristýna Kellovská94 Adéla Bočanová
4.2. část08:03-48 Gabriela Vaníčková10 Eliška Reischlová
5.2. část12:53-48 Gabriela Vaníčková67 Veronika Loudová
6.3. část10:06-18 Klára Minářová48 Gabriela Vaníčková
7.3. část18:36-17 Hana Poláková94 Adéla Bočanová
8.3. část19:17WG10 Eliška Reischlová17 Hana Poláková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část02:184 Zuzana Hubáčková2915 nedovolená vzdálenost
2.2. část17:1788 Andrea Dernerová2902 blokování hokejky
3.3. část10:1439 Martina Indrová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:0748 Gabriela Vaníčková2907 nedovolené vrážení
2.1. část18:5614 Eliška Vrátná2925 nesportovní chování
3.2. část10:4613 Kristýna Kellovská2907 nedovolené vrážení
4.2. část16:3617 Hana Poláková2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Lenka Remešová1771058.8260:00
18 Karolína Krištofová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Daniela Kreisingerová2091155.0060:00
55 Radka Höflerová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Zuzana Hubáčková (U)10100:0001
7 Lucie Suchánková (U)00000:0000
9 Natálie Janečková (U)20200:0002
10 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
15 Šárka Staňková (O)21300:0002
17 Lucie Romančáková (U)10100:0001
20 Markéta Sedláčková (O)00000:0000
22 Barbora Sedláčková (U)00000:0000
24 Eva Urbášková (U)00000:0000
32 Kateřina Rybníčková (U)00000:0000
34 Kamila Pravcová (O)01100:0000
37 Eva Nečasová (O)10100:0001
39 Martina Indrová (O)21300:0002
43 Jitka Drápalová (O)03300:0000
73 Eva Filipová (U)00000:0000
79 Martina Valehrachová (O)01100:0000
88 Andrea Dernerová (U)11200:0001
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
10 Eliška Reischlová (U)11200:0001
13 Kristýna Kellovská (O)10100:0001
14 Eliška Vrátná (O)10100:0001
17 Hana Poláková (U)22400:0002
18 Klára Minářová (U)10100:0001
23 Natálie Bartošová (U)00000:0000
41 Eliška Císařová (O)00000:0000
48 Gabriela Vaníčková (U)21300:0002
51 Andrea Plavcová (U)00000:0000
53 Anna Marešová (U)00000:0000
67 Veronika Loudová (O)01100:0000
77 Anna - Marie Divišová (O)00000:0000
90 Ivana Miklíková (O)00000:0000
94 Adéla Bočanová (U)03300:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Smutná Eva (23.03.2000) - licence D - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Grigar - trenér
Tomáš Grigar - vedoucí
Morcillo Gallardo Christian (13.04.1992) - licence D - trenér