STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Ivanti Tigers Jižní Městosobota 22.02.2020; SH MilevskoBulldogs Brno
16počet diváků: 1633
začátek 17:30; konec 19:31
Utkání: 8XW12019/2020-A122; 21. kolo; Extraliga žen
části: 7:0, 4:3, 5:0, střely na branku: 50:21
rozhodčí: Brejcha Jan, Husák Lukáš
delegát: Matyáš Jiří; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
92 Eliška Chudá (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
27 Aneta Koláčková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:50-23 Eliška Trojánková85 Natálie Balková
2.1. část02:04-2 Nikola Hermannová13 Dominika Steinbachová
3.1. část03:46-12 Lucie Řezáčová21 Vanda Šnajberková
4.1. část05:27-42 Kateřina Kovaříková92 Eliška Chudá
5.1. část09:47-2 Nikola Hermannová13 Dominika Steinbachová
6.1. část13:21-23 Eliška Trojánková92 Eliška Chudá
7.1. část16:13-46 Petra Šebestová23 Eliška Trojánková
8.2. část01:45-42 Kateřina Kovaříková92 Eliška Chudá
9.2. část05:43PP2 Nikola Hermannová55 Kateřina Fousová
10.2. část05:59-46 Petra Šebestová42 Kateřina Kovaříková
11.2. část11:41-92 Eliška Chudá42 Kateřina Kovaříková
12.3. část08:23-23 Eliška Trojánková92 Eliška Chudá
13.3. část14:15-42 Kateřina Kovaříková92 Eliška Chudá
14.3. část15:59PP19 Nikol Pekárková10 Iveta Hyršlová
15.3. část17:36SH92 Eliška Chudá85 Natálie Balková
16.3. část18:08SH55 Kateřina Fousová10 Iveta Hyršlová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část03:46-27 Aneta Koláčková92 Nikola Domonkosová
2.2. část12:26-57 Linda Hyksová8 Michaela Žáková
3.2. část13:22-89 Linda Detková27 Aneta Koláčková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část16:3521 Vanda Šnajberková2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:2614 Tereza Halaštová2907 nedovolené vrážení
2.3. část15:3289 Linda Detková2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková2131885.7160:00
72 Kristýna Karli000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
85 Sabina Dvořáčková3192270.9740:00
11 Markéta Marková1971263.1620:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (U)30322:022493
3 Simona Pálková (U)00000:0000
8 Kristýna Vejvodová (O)00018:232200
9 Markéta Baťková (U)00018:232210
10 Iveta Hyršlová (U)02222:122424
12 Lucie Řezáčová (U)10118:232240
13 Dominika Steinbachová (U)02220:162222
19 Nikol Pekárková (O)10122:402423
21 Vanda Šnajberková (U)01118:232200
23 Eliška Trojánková (U)31419:352459
42 Kateřina Kovaříková (U)32518:472258
46 Petra Šebestová (U)20218:012057
55 Kateřina Fousová (O)11222:022413
84 Veronika Balejová (U)00018:232210
85 Natálie Balková (O)02219:352419
92 Eliška Chudá (U)25720:422339
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Veronika Pohlodková (U)00012:49161-1
8 Michaela Žáková (O)01122:02232-2
12 Kateřina Knotková (U)00004:4260-2
14 Tereza Halaštová (U)00016:31214-5
17 Gabriela Komínková (O)00011:51130-2
21 Martina Babáčková (U)00012:16161-3
23 Yvona Dostálová (U)00021:26221-2
25 Eva Stará (U)00004:4261-2
27 Aneta Koláčková (U)11221:00227-4
32 Karolína Garguláková (U)00008:04700
49 Petra Krejčíková (U)00032:17231-5
50 Barbora Greiplová (U)00016:58220-5
57 Linda Hyksová (U)10122:02232-2
77 Anna Bachratá (O)00021:00221-4
87 Romana Bačová (O)00012:16160-3
89 Linda Detková (U)10121:00223-4
92 Nikola Domonkosová (U)01120:38211-5
99 Lucie Mišúnová (U)00016:42210-4
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Markéta Šteglová - vedoucí
Netrefa Lukáš (10.05.2000) - licence C - asistent trenéra
- ostatní
- ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Rudolf Škubal - trenér
Rudolf Škubal - vedoucí
Uher Jiří (16.07.1969) - licence B - trenér