STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
K1 Florbal Žideniceneděle 23.02.2020; MSH Vodova BrnoFAT PIPE FLORBAL CHODOV
5počet diváků: 1079
začátek 15:00; konec 16:48
Utkání: 8XW1-A125; 21. kolo; Extraliga žen
části: 2:1, 2:2, 1:6, střely na branku: 18:38
rozhodčí: Bartošek Daniel, Bartošek Michal
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
17 Lucie Romančáková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
22 Martina Řepková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:48-37 Eva Nečasová17 Lucie Romančáková
2.1. část18:08-98 Silvia Tomová39 Martina Indrová
3.2. část11:12-17 Lucie Romančáková88 Andrea Dernerová
4.2. část11:42PS43 Jitka Drápalová
5.3. část13:08-4 Zuzana Hubáčková9 Natálie Janečková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část19:26-3 Karolína Suchá22 Martina Řepková
2.2. část01:58-9 Nela Jiráková
3.2. část17:43-22 Martina Řepková18 Magdaléna Plášková
4.3. část00:38-22 Martina Řepková18 Magdaléna Plášková
5.3. část00:50-6 Anet Jarolímová7 Gabriela Žůrková
6.3. část06:14-71 Kristína Belicová6 Anet Jarolímová
7.3. část13:56-18 Magdaléna Plášková9 Nela Jiráková
8.3. část14:24-7 Gabriela Žůrková6 Anet Jarolímová
9.3. část19:57-22 Martina Řepková18 Magdaléna Plášková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:5477 Karolína Kellovská2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Lenka Remešová3892976.3260:00
18 Karolína Krištofová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová1100.0000:00
37 Jana Christianová1741376.4760:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Zuzana Hubáčková (U)10122:162452
7 Lucie Suchánková (U)00004:4771-1
9 Natálie Janečková (U)01120:482402
10 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
15 Šárka Staňková (O)00029:22361-3
17 Lucie Romančáková (U)11220:502721
20 Markéta Sedláčková (O)00011:40150-3
22 Barbora Sedláčková (U)00005:4270-1
34 Kamila Pravcová (O)00030:25371-2
37 Eva Nečasová (O)10129:33362-2
39 Martina Indrová (O)01131:14381-1
43 Jitka Drápalová (O)10129:35391-2
73 Eva Filipová (U)00000:0000
79 Martina Valehrachová (O)00029:51360-2
88 Andrea Dernerová (U)01119:42252-6
98 Silvia Tomová (U)10114:29182-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)10124:202435
6 Anet Jarolímová (U)12317:412162
7 Gabriela Žůrková (U)11218:402332
9 Nela Jiráková (O)11224:562463
10 Daniela Frantíková (O)00006:5783-1
11 Marie Havlíčková (U)00025:272415
18 Magdaléna Plášková (U)13425:032535
21 Eva Preisslerová (U)00008:16102-2
22 Martina Řepková (U)31424:482455
24 Jana Vávrová (U)00014:16160-2
27 Adéla Jůzová (O)00020:472211
28 Johana Vrbová (O)00015:23180-2
30 Hana Chaloupková (U)00016:17191-3
71 Kristína Belicová (U)10109:59811
77 Karolína Kellovská (U)00012:58131-1
79 Tereza Hanzlíková (U)00014:521820
99 Vanessa Rebecca Keprtová (U)00018:162222
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Urbášková Eva - ostatní
Smutná Eva (23.03.2000) - licence D - trenér
Ondrejková Dita - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Štefek Karel (01.11.1977) - licence C - asistent trenéra
Petr Brabec - asistent trenéra