STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Panthers Prahaneděle 23.02.2020; SH ZŠ Rudná1. SC TEMPISH Vítkovice
3počet diváků: 5415
začátek 14:58; konec 16:47
Utkání: 8XW1-A121; 21. kolo; Extraliga žen
části: 1:4, 1:5, 1:6, střely na branku: 14:30
rozhodčí: Drška Jan, Meisner Jiří
delegát: Matyáš Jiří; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
47 Barbora Krňoulová (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
10 Denisa Ferenčíková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:51PP96 Veronika Zittová
2.2. část03:03-13 Anežka Slaná42 Nela Havlíková
3.3. část11:34-87 Lucie Šindelářová13 Anežka Slaná
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:20-26 Barbora Husková
2.1. část04:46-10 Denisa Ferenčíková29 Kamila Paloncyová
3.1. část11:47-10 Denisa Ferenčíková
4.1. část13:39-10 Denisa Ferenčíková4 Michaela Kubečková
5.2. část01:23-8 Dominika Buczek26 Barbora Husková
6.2. část04:56-10 Denisa Ferenčíková77 Zuzanna Krzywak
7.2. část12:57-11 Andrea Šidlová25 Ivana Šupáková
8.2. část14:52-8 Dominika Buczek29 Kamila Paloncyová
9.2. část18:09SH8 Dominika Buczek48 Eliška Planková
10.3. část03:29-4 Michaela Kubečková29 Kamila Paloncyová
11.3. část06:00-29 Kamila Paloncyová10 Denisa Ferenčíková
12.3. část11:05-29 Kamila Paloncyová25 Ivana Šupáková
13.3. část12:30-18 Lucie Cholinská22 Sára Seevaldová
14.3. část18:04-10 Denisa Ferenčíková25 Ivana Šupáková
15.3. část18:48-26 Barbora Husková48 Eliška Planková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:4866 Martina Kleinová2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část14:0429 Kamila Paloncyová2901 sekání
2.1. část15:1644 Lucie Theimerová2902 blokování hokejky
3.2. část17:1313 Jana Trošková2911 bránění ve hře
4.3. část14:5777 Zuzanna Krzywak2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Kristýna Horňáková30151550.0060:00
2 Eliška Egertová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
73 Petra Klečková1431178.5760:00
37 Nikola Příleská000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Kristýna Lochmannová (U)00020:22240-3
10 Nikola Staňková (U)00022:21260-3
12 Hai Ly Nguyenová (U)00015:01171-6
13 Anežka Slaná (U)11225:48272-3
18 Dominika Tůmová (U)00022:38261-4
19 Markéta Žbánková (U)00018:58240-6
21 Lucie Florianová (O)00015:01170-6
42 Nela Havlíková (U)01123:46264-4
47 Barbora Krňoulová (O)00019:57202-5
66 Martina Kleinová (U)00022:38260-4
71 Anežka Viplerová (U)00014:08160-5
77 Tereza Pitterlingová (U)00015:01171-6
87 Lucie Šindelářová (U)10123:14261-4
96 Veronika Zittová (U)10116:31192-2
99 Petra Šusterová (U)00023:14260-4
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Michaela Kubečková (U)11218:322738
8 Dominika Buczek (U)30319:552554
10 Denisa Ferenčíková (U)51620:092856
11 Andrea Šidlová (U)10120:002312
13 Jana Trošková (U)00025:233113
16 Anna Grufíková (U)00007:02801
18 Lucie Cholinská (U)10120:002312
22 Sára Seevaldová (U)01120:002302
25 Ivana Šupáková (O)03326:353518
26 Barbora Husková (U)21317:122343
29 Kamila Paloncyová (U)23526:063438
44 Lucie Theimerová (O)00025:423124
48 Eliška Planková (U)02220:302634
77 Zuzanna Krzywak (U)01117:502817
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)00007:02801
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Jenšík - trenér
Lukáš Jenšík - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Tomáš Martiník - vedoucí
Pečonka Josef - fyzioterapeut