STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVneděle 01.03.2020; SH Jižní MěstoFBS Olomouc
14počet diváků: 730
začátek 14:00; konec 15:48
Utkání: 8XW1-A129; 22. kolo; Extraliga žen
části: 2:0, 6:0, 6:0, střely na branku: 40:14
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát: Hora Radek; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
24 Jana Vávrová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
3 Jitka Zacpalová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:34-22 Martina Řepková11 Marie Havlíčková
2.1. část19:38-24 Jana Vávrová28 Johana Vrbová
3.2. část01:50-71 Kristína Belicová
4.2. část06:02-22 Martina Řepková
5.2. část10:16-24 Jana Vávrová77 Karolína Kellovská
6.2. část12:17-79 Tereza Hanzlíková6 Anet Jarolímová
7.2. část13:09-24 Jana Vávrová71 Kristína Belicová
8.2. část14:49-6 Anet Jarolímová79 Tereza Hanzlíková
9.3. část01:53-27 Adéla Jůzová7 Gabriela Žůrková
10.3. část06:14-22 Martina Řepková18 Magdaléna Plášková
11.3. část08:39-7 Gabriela Žůrková79 Tereza Hanzlíková
12.3. část13:12-3 Karolína Suchá22 Martina Řepková
13.3. část15:03-30 Hana Chaloupková28 Johana Vrbová
14.3. část19:52-22 Martina Řepková9 Nela Jiráková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová14014100.0060:00
37 Jana Christianová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
23 Michaela Juráková2491562.5029:44
25 Lenka Dvořáková1651168.7530:16
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)10123:512445
6 Anet Jarolímová (U)11219:232114
7 Gabriela Žůrková (U)11219:312214
9 Nela Jiráková (O)01123:512455
10 Daniela Frantíková (O)00006:30703
11 Marie Havlíčková (U)01117:211702
18 Magdaléna Plášková (U)01123:512435
22 Martina Řepková (U)41523:592495
24 Jana Vávrová (U)30316:382145
27 Adéla Jůzová (O)10119:312224
28 Johana Vrbová (O)02216:382125
30 Hana Chaloupková (U)10116:382125
71 Kristína Belicová (U)11216:382135
77 Karolína Kellovská (U)01116:382105
79 Tereza Hanzlíková (U)12319:312234
99 Vanessa Rebecca Keprtová (U)00019:312214
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Jitka Zacpalová (O)00029:41230-6
8 Barbora Pařízková (U)00028:23240-8
9 Veronika Rozenbergová (O)00029:42190-2
10 Jitka Oháňková (U)00025:02230-5
12 Tereza Mošťková (U)00025:37190-6
15 Pavla Pejzlová (O)00023:45210-6
21 Kateřina Peterková (U)00032:20237-8
24 Tereza Reimerová (U)00031:32232-6
48 Darina Axmannová (U)00006:0640-1
71 Michaela Kacelová (U)00003:4851-1
77 Denisa Ondáková (O)00023:09211-11
82 Veronika Divišová (U)00009:16100-2
99 Eva Barvíková (U)00031:39240-8
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Štefek Karel (01.11.1977) - licence C - asistent trenéra
Petr Brabec - asistent trenéra
Markéta Svacinova - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Dominika Václavíková - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra
Kubíčková Lenka (07.04.1984) - licence D - asistent trenéra