STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Crazy girls FBC Liberecneděle 01.03.2020; SH Dukla LiberecK1 Florbal Židenice
3počet diváků: 526
začátek 14:00; konec 15:40
Utkání: 8XW12019/2020-A128; 22. kolo; Extraliga žen
části: 0:0, 2:3, 1:3, střely na branku: 16:28
rozhodčí: Jelínek Jiří, Libecajt Josef
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
19 Aneta Foffová (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
17 Lucie Romančáková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část12:48-18 Markéta Valešová27 Gabriela Horáková
2.2. část13:37-40 Monika Zikmundová13 Markéta Rumlová
3.3. část19:12PP40 Monika Zikmundová22 Pavla Bárková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část02:06-88 Andrea Dernerová17 Lucie Romančáková
2.2. část06:54-34 Kamila Pravcová4 Zuzana Hubáčková
3.2. část09:12PP39 Martina Indrová88 Andrea Dernerová
4.3. část02:55-88 Andrea Dernerová17 Lucie Romančáková
5.3. část04:58-73 Eva Filipová15 Šárka Staňková
6.3. část07:29-17 Lucie Romančáková43 Jitka Drápalová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část16:5225 Anna Kabeláková2901 sekání
2.2. část09:0319 Aneta Foffová2920 hra rukou
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část18:0073 Eva Filipová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Kristýna Klabanová2862278.5760:00
75 Adéla Nejezchlebová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Lenka Remešová1631381.2560:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Natálie Hroudová (U)00020:28201-1
8 Zdeňka Sluková (U)00013:49160-2
9 Julie Faťunová (U)00020:081950
13 Markéta Rumlová (U)01133:05261-1
18 Markéta Valešová (U)10123:342110
19 Aneta Foffová (O)00036:03261-1
22 Pavla Bárková (U)01127:06202-1
25 Anna Kabeláková (U)00023:57261-1
27 Gabriela Horáková (U)01125:582110
40 Monika Zikmundová (U)20222:411830
47 Tereza Volná (U)00011:56140-1
86 Kateřina Novotná (U)00011:53140-1
87 Karolína Vlachová (U)00026:432400
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Zuzana Hubáčková (U)01124:382741
7 Lucie Suchánková (U)00000:0000
9 Natálie Janečková (U)00018:002021
10 Michaela Hřebíčková (U)00003:31300
15 Šárka Staňková (O)01130:093101
17 Lucie Romančáková (U)12323:022722
20 Markéta Sedláčková (O)00008:101000
22 Barbora Sedláčková (U)00008:42900
34 Kamila Pravcová (O)10126:132831
39 Martina Indrová (O)10133:153062
43 Jitka Drápalová (O)01131:383112
70 Alžběta Švehlová (U)00005:44620
73 Eva Filipová (U)10129:132921
79 Martina Valehrachová (O)00029:323002
88 Andrea Dernerová (U)21328:132952
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Jakubík - trenér
Tomáš Jakubík - vedoucí
Bárek Petr - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Ondrejková Dita - ostatní