STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FbC Floorbee Orel Uherský Brodneděle 02.02.2020; TJ Spartak Uherský BrodFBC SLOVÁCKO
2počet diváků: 3812
začátek 13:00; konec 14:10
Utkání: 6ZM6-A060; 14. kolo; Zlínská liga mužů
části: 0:1, 1:5, 1:6, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Húska Tomáš, Máder Kryštof
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část13:13-69 Ondřej Bartoš7 Jakub Nevařil
2.3. část08:36-11 Jakub Plášek13 Vít Beníček
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:23OG97 Jaromír Ručka
2.2. část03:25SH48 Vít Ides
3.2. část03:45-7 Jiří Stašek33 Petr Stránský
4.2. část07:10-38 Sebastián Bobáčik48 Vít Ides
5.2. část07:27-21 Jakub Číž11 Jiří Chromek
6.2. část10:20-97 Jan Gajzur38 Sebastián Bobáčik
7.3. část06:37-5 Tomáš Blaha24 Matěj Matyáš
8.3. část07:05PS38 Sebastián Bobáčik
9.3. část08:03-98 Josef Blaha99 Robin Hromeček
10.3. část11:00-98 Josef Blaha5 Tomáš Blaha
11.3. část12:43-88 Ondřej Vaněk
12.3. část13:17-88 Ondřej Vaněk38 Sebastián Bobáčik
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:1969 Ondřej Bartoš2908 vražení zády
2.2. část11:0155 Lukáš Gofroň2911 bránění ve hře
3.3. část05:4620 Miloslav Chovanec2925 nesportovní chování
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část00:387 Jiří Stašek2911 bránění ve hře
2.3. část05:4617 Filip Jančík2925 nesportovní chování
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Jaromír Ručka012-12045:00
99 Erik Hauerland000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
33 Petr Stránský02-2045:00
80 David Číž000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
7 Jakub Nevařil (O)011
8 Michal Kment (U)000
11 Jakub Plášek (U)101
13 Vít Beníček (U)011
20 Miloslav Chovanec (U)000
21 Kryštof Mikeska (U)000
55 Lukáš Gofroň (U)000
69 Ondřej Bartoš (U)101
81 Karel Semela (U)000
HRÁČIGAPTS
2 Ondřej Hikl (U)000
5 Tomáš Blaha (U)112
7 Jiří Stašek (U)101
11 Jiří Chromek (U)011
13 Jiří Pelka (U)000
16 Filip Petřík (U)000
17 Filip Jančík (U)000
19 Marek Körber (U)000
21 Jakub Číž (U)101
24 Matěj Matyáš (U)011
36 Lukáš Malíček (U)000
38 Sebastián Bobáčik (U)224
48 Vít Ides (U)112
66 Radek Uherek (U)000
88 Ondřej Vaněk (U)202
97 Jan Gajzur (U)101
98 Josef Blaha (U)202
99 Robin Hromeček (U)011
REALIZAČNÍ TÝM
Libor Kment - trenér
Lukáš Gofroň - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Bedřich Chromek - trenér
Bedřich Chromek - vedoucí