STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Panthers Prahapátek 10.01.2020; SH ZŠ RudnáPrague Tigers
19počet diváků: 402
začátek 19:10; konec 21:15
Utkání: 8XJ1-Z078; 21. kolo; CE soutěž juniorů
části: 6:1, 5:0, 8:1, střely na branku: 34:18
rozhodčí: Kozlík David, Přibyl Jan
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
27 Antonín Ježek (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
48 Mikuláš Nebřenský (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:38-99 Ondřej Přib47 Lukáš Bárta
2.1. část04:08-97 Martin Mattes2 Přemysl Vávra
3.1. část06:42PP40 Jan Kšír92 Zdeněk Prokůpek
4.1. část09:40-37 David Förster99 Ondřej Přib
5.1. část11:26PP76 Jan Waldhauser97 Martin Mattes
6.1. část15:28-27 Antonín Ježek47 Lukáš Bárta
7.2. část00:25-76 Jan Waldhauser40 Jan Kšír
8.2. část12:50-12 Karel Petrák56 Tomáš Mánek
9.2. část17:46-12 Karel Petrák
10.2. část18:32-79 Lukáš Vejlupek
11.2. část19:11-76 Jan Waldhauser92 Zdeněk Prokůpek
12.3. část01:48-99 Ondřej Přib79 Lukáš Vejlupek
13.3. část02:41-97 Martin Mattes49 David Mašát
14.3. část11:36-99 Ondřej Přib
15.3. část12:58-56 Tomáš Mánek12 Karel Petrák
16.3. část15:06SH44 Jiří Hadamovský
17.3. část16:33-10 Filip Hajžman79 Lukáš Vejlupek
18.3. část18:18-99 Ondřej Přib40 Jan Kšír
19.3. část19:55PP76 Jan Waldhauser12 Karel Petrák
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část16:56-33 Jakub Štellner4 Miloslav Stránský
2.3. část00:29-48 Mikuláš Nebřenský33 Jakub Štellner
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část05:4179 Lukáš Vejlupek2901 sekání
2.3. část02:5727 Antonín Ježek2920 hra rukou
3.3. část13:2210 Filip Hajžman2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:504 Miloslav Stránský2901 sekání
2.1. část11:0811 Martin Hort2920 hra rukou
3.2. část06:5233 Jakub Štellner2902 blokování hokejky
4.3. část06:274 Miloslav Stránský5909 hrubost
5.3. část19:042 Daniel Mujdžič2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
86 Dominik Moravec1821688.8960:00
21 Kristián Ulrych000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
24 Filip Balla21111047.6229:10
39 Jiří Kuchař138538.4630:50
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Přemysl Vávra (U)011
6 Kryštof Novotný (O)000
10 Filip Hajžman (U)101
12 Karel Petrák (U)224
27 Antonín Ježek (U)101
37 David Förster (U)101
40 Jan Kšír (U)123
44 Jiří Hadamovský (U)101
47 Lukáš Bárta (U)022
49 David Mašát (U)011
56 Tomáš Mánek (U)112
76 Jan Waldhauser (U)404
79 Lukáš Vejlupek (U)123
92 Zdeněk Prokůpek (O)022
97 Martin Mattes (U)213
99 Ondřej Přib (U)415
HRÁČIGAPTS
2 Daniel Mujdžič (U)000
4 Miloslav Stránský (O)011
9 Jakub Vaněk (U)000
11 Martin Hort (U)000
19 Denis Poledna (O)000
21 David Koudelka (U)000
22 Martin Soukup (O)000
27 Filip Čermák (O)000
30 David Sgall (U)000
33 Jakub Štellner (U)112
48 Mikuláš Nebřenský (O)101
97 Jiří Navrátil (O)000
99 Jakub Škrdla (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Hrma - trenér
Patrik Míka - vedoucí
Kolář David (09.04.1993) - licence C - asistent trenéra
Mattes Miloslav (06.09.1972) - licence C - asistent trenéra
Míka Patrik (01.08.1992) - licence C - asistent trenéra
Ježková Jana - lékař
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Večeřa - trenér
Tomáš Večeřa - vedoucí
Vorlíček David (24.11.1976) - licence C - asistent trenéra