STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FBC ČPP OSTRAVAsobota 18.01.2020; SH Čajkaréna OlomoucFloorbee 1. AC Orel Uherský Brod
8počet diváků: 226
začátek 10:00; konec 11:20
Utkání: 8XK1-E062; 7. kolo; 1. liga dorostenců
části: 3:0, 1:0, 4:6, střely na branku: 20:20
rozhodčí: Spurná Karolína, Cholková Jana
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:37-7 Daniel Chatrný25 Nikodem Gawronski
2.1. část12:48-85 Lukáš Pobořil14 Matěj Přindiš
3.1. část13:43PP85 Lukáš Pobořil25 Nikodem Gawronski
4.2. část14:44-99 Maxim Grega86 David Slončík
5.3. část06:58-85 Lukáš Pobořil86 David Slončík
6.3. část07:17-15 Šimon Soukup25 Nikodem Gawronski
7.3. část14:24-7 Daniel Chatrný15 Šimon Soukup
8.3. část14:54EN15 Šimon Soukup25 Nikodem Gawronski
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část00:34-20 Martin Malůš7 Martin Ležatka
2.3. část02:25-7 Martin Ležatka19 Tomáš Řihák
3.3. část05:54PP7 Martin Ležatka6 David Ležatka
4.3. část09:30-7 Martin Ležatka6 David Ležatka
5.3. část11:28-7 Martin Ležatka6 David Ležatka
6.3. část11:57-10 Erik Kouřil7 Martin Ležatka
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část04:0519 Petr Vítovec2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část13:2019 Tomáš Řihák2909 hrubost
2.3. část03:3719 Tomáš Řihák2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Patrik Antoniazi2061470.0045:00
1 Matěj Prašivka000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Ondřej Buráň2071365.0045:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
6 David Toman (U)000
7 Daniel Chatrný (U)202
8 Tomáš Abík (U)000
11 Sebastián Vu (U)000
14 Matěj Přindiš (O)011
15 Šimon Soukup (U)213
17 Petr Polášek (U)000
18 Richard Pum (U)000
19 Petr Vítovec (O)000
24 Aleš Gobel (U)000
25 Nikodem Gawronski (U)044
27 Marek Tomanec (U)000
42 Jindřich Žalud (O)000
57 Šimon Toška (O)000
85 Lukáš Pobořil (U)303
86 David Slončík (U)022
99 Maxim Grega (U)101
HRÁČIGAPTS
3 Filip Horák (U)000
4 Kryštof Nerušil (U)000
6 David Ležatka (U)033
7 Martin Ležatka (U)426
10 Erik Kouřil (U)101
11 Lukáš Antonín (U)000
14 Jan Fijalík (U)000
19 Tomáš Řihák (U)011
20 Martin Malůš (U)101
21 Jakub Ondrůšek (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Miroslav Kučera - trenér
Miroslav Kučera - vedoucí
Grega Jozef (20.03.1980) - licence B - asistent trenéra
Malajka Wojciech - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Řihák - trenér
Roman Daněk - vedoucí