STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FBS Olomoucsobota 18.01.2020; SH Čajkaréna OlomoucFbC Hradec Králové
4počet diváků: 2316
začátek 17:00; konec 18:52
Utkání: 8XJ12019/2020-V055; 14. kolo; CE soutěž juniorů
části: 1:4, 1:5, 2:7, střely na branku: 28:40
rozhodčí: Minarčík Lukáš, Killar Václav
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
21 Jakub Mynář (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
80 Lukáš Klouček (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část17:44-21 Jakub Mynář20 Lukáš Vachutka
2.2. část09:00PP21 Jakub Mynář29 Šimon Borik
3.3. část04:27-47 Matouš Balner1 Michael Hruška
4.3. část16:04-55 David Šebesta47 Matouš Balner
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:26-7 Petr Bartoš23 Pavel Bartoš
2.1. část02:15-80 Lukáš Klouček46 Tomáš Maršál
3.1. část04:03-24 Michal Rolín44 Lukáš Ranný
4.1. část13:47-44 Lukáš Ranný77 David Krása
5.2. část03:11-33 Radek Zezulka81 Michal Martinek
6.2. část03:34PP7 Petr Bartoš33 Radek Zezulka
7.2. část13:57-63 Jáchym Bednář80 Lukáš Klouček
8.2. část17:01-80 Lukáš Klouček63 Jáchym Bednář
9.2. část19:56-24 Michal Rolín23 Pavel Bartoš
10.3. část03:33PP77 David Krása24 Michal Rolín
11.3. část04:39-77 David Krása33 Radek Zezulka
12.3. část10:13-80 Lukáš Klouček46 Tomáš Maršál
13.3. část13:23-17 Radim Kunart30 Štěpán Heger
14.3. část16:45-77 David Krása23 Pavel Bartoš
15.3. část17:33-80 Lukáš Klouček63 Jáchym Bednář
16.3. část18:45-33 Radek Zezulka81 Michal Martinek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:1729 Šimon Borik2903 nadzvedávání hokejky
2.2. část03:1118 Tomáš Hanák2924 zdržování hry
3.3. část01:5629 Šimon Borik2904 vysoká hokejka
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:3117 Radim Kunart2901 sekání
2.2. část07:1533 Radek Zezulka2910 držení
3.2. část07:1533 Radek Zezulka2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Michael Hruška40162460.0060:00
69 Martin Navrátil000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
69 Ondřej Bárta2842485.7160:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
4 Martin Nehyba (U)000
10 David Kotek (U)000
12 Jindřich Bernard (U)000
15 Tomáš Skoupil (U)000
18 Tomáš Hanák (U)000
20 Lukáš Vachutka (U)011
21 Jakub Mynář (U)202
23 Rostislav Pavlíček (U)000
29 Šimon Borik (U)011
47 Matouš Balner (U)112
48 Pavel Matějů (U)000
55 David Šebesta (U)101
71 Tomáš Prchla (O)000
98 Jakub Kořenek (U)000
HRÁČIGAPTS
7 Petr Bartoš (O)202
17 Radim Kunart (U)101
23 Pavel Bartoš (U)033
24 Michal Rolín (O)213
30 Štěpán Heger (U)011
33 Radek Zezulka (U)224
44 Lukáš Ranný (U)112
46 Tomáš Maršál (U)022
50 Karel Ponča (U)000
63 Jáchym Bednář (U)123
77 David Krása (O)314
80 Lukáš Klouček (O)415
81 Michal Martinek (U)022
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Kočiřík - trenér
Lukáš Kočiřík - vedoucí
Tichý Daniel (19.11.1998) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Pokorný - trenér
Jeroným Žižka - vedoucí
Žižka Jeroným - asistent trenéra