STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
TJ Jablonné nad Orlicísobota 25.01.2020; SH ZŠ Rokytnice v O. h.FBŠ Jihlava
5počet diváků: 954
začátek 19:00; konec 21:10
Utkání: 8XD1-A142; 18. kolo; 1. liga juniorek
části: 2:1, 2:1, 0:2, 1:0, střely na branku: 41:22
rozhodčí: Hrdlička Radek, Richter David
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
7 Tereza Štěpánová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
25 Klára Šulová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:47-3 Eliška Pešavová22 Barbora Marková
2.1. část07:52-22 Barbora Marková3 Eliška Pešavová
3.2. část02:02-23 Marie Gabrisová
4.2. část11:55-32 Veronika Kyšková3 Eliška Pešavová
5.prodloužení00:57-22 Barbora Marková3 Eliška Pešavová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:52-25 Klára Šulová
2.2. část17:53-98 Zuzana Simandlová
3.3. část06:06-61 Petra Klusáková21 Tereza Štursová
4.3. část06:18-27 Kristýna Běhounková77 Jana Trkolová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:0922 Barbora Marková2903 nadzvedávání hokejky
2.2. část19:5123 Marie Gabrisová2915 nedovolená vzdálenost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:045 Simona Kittlerová2902 blokování hokejky
2.3. část07:5231 Nela Kotačková2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Monika Rubešová2241881.8260:57
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
69 Natálie Vančurová4153687.8060:57
11 Štěpánka Růžičková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Andrea Tomková (U)000
3 Eliška Pešavová (U)134
4 Kristýna Vágnerová (U)000
5 Jitka Dostálková (U)000
6 Kristýna Mikysková (U)000
7 Tereza Štěpánová (U)000
8 Michaela Dolečková (U)000
10 Adéla Kosková (U)000
12 Karolína Grusová (U)000
13 Martina Jurenková (U)000
14 Ivana Šilarová (U)000
16 Simona Jánešová (U)000
17 Tereza Pouková (U)000
18 Sabina Mikysková (U)000
22 Barbora Marková (U)213
23 Marie Gabrisová (U)101
32 Veronika Kyšková (U)101
HRÁČIGAPTS
5 Simona Kittlerová (U)000
9 Viktorie Váňová (U)000
10 Sára Syrovatková (O)000
21 Tereza Štursová (U)011
23 Tereza Vytisková (U)000
25 Klára Šulová (O)101
27 Kristýna Běhounková (O)101
31 Nela Kotačková (U)000
32 Dominika Dvořáková (U)000
61 Petra Klusáková (O)101
77 Jana Trkolová (U)011
98 Zuzana Simandlová (U)101
REALIZAČNÍ TÝM
David Grus - trenér
David Grus - vedoucí
Bilotskij Dimitrij (13.10.1990) - licence D - trenér
Tereza Chládková - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Martin Kittler - trenér
Martin Kittler - vedoucí
Dvořák Jaroslav (13.03.1970) - licence D - asistent trenéra