STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FBS Olomoucsobota 25.01.2020; SH Čajkaréna OlomoucFBC ČPP OSTRAVA
9počet diváků: 116
začátek 14:30; konec 15:40
Utkání: 8XK12019/2020-E074; 8. kolo; 1. liga dorostenců
části: 1:1, 5:2, 3:3, střely na branku: 25:20
rozhodčí: Pavelka Karel, Tuček Vladislav
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:35-20 Lukáš Vachutka21 Jakub Mynář
2.2. část06:28-21 Jakub Mynář10 David Kotek
3.2. část07:52-21 Jakub Mynář20 Lukáš Vachutka
4.2. část10:01-2 Alex Foltyn13 Radek Stolárik
5.2. část10:30-21 Jakub Mynář12 Jindřich Bernard
6.2. část11:32-32 Jan Kopecký6 Jan Mádr
7.3. část00:43SH20 Lukáš Vachutka
8.3. část12:37-20 Lukáš Vachutka6 Jan Mádr
9.3. část13:40-20 Lukáš Vachutka12 Jindřich Bernard
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:35-8 Tomáš Abík24 Aleš Gobel
2.2. část00:50-15 Šimon Soukup7 Daniel Chatrný
3.2. část05:11-85 Lukáš Pobořil7 Daniel Chatrný
4.3. část09:29-85 Lukáš Pobořil14 Matěj Přindiš
5.3. část12:17-99 Maxim Grega86 David Slončík
6.3. část14:05WG86 David Slončík16 Tomáš Magera
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část14:1421 Jakub Mynář2910 držení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
69 Martin Navrátil2051575.0045:00
97 Jiří Kvapil000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Šimon Hadwiger103770.0015:00
30 Patrik Antoniazi156960.0030:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Alex Foltyn (U)101
5 Ondřej Matzner (U)000
6 Jan Mádr (U)022
10 David Kotek (O)011
12 Jindřich Bernard (U)022
13 Radek Stolárik (U)011
16 Martin Ambrož (U)000
20 Lukáš Vachutka (U)415
21 Jakub Mynář (U)314
32 Jan Kopecký (O)101
50 Václav Vybíral (O)000
67 Matěj Pecha (U)000
99 Matyáš Josef Trpišovský (U)000
HRÁČIGAPTS
7 Daniel Chatrný (U)022
8 Tomáš Abík (U)101
11 Sebastián Vu (U)000
14 Matěj Přindiš (O)011
15 Šimon Soukup (U)101
16 Tomáš Magera (U)011
18 Richard Pum (U)000
19 Petr Vítovec (O)000
24 Aleš Gobel (U)011
27 Marek Tomanec (U)000
42 Jindřich Žalud (O)000
57 Šimon Toška (O)000
85 Lukáš Pobořil (U)202
86 David Slončík (U)112
99 Maxim Grega (U)101
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Hruška - trenér
Tomáš Hruška - vedoucí
Bohdan Kopelec - asistent trenéra
Antonín Mikulík - masér
REALIZAČNÍ TÝM
Miroslav Kučera - trenér
Miroslav Kučera - vedoucí
Grega Jozef (20.03.1980) - licence B - asistent trenéra
Pobořil Milan (02.03.1977) - licence D - asistent trenéra