STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Florbalová škola Plzeňsobota 25.01.2020; SH MilevskoFAT PIPE FLORBAL CHODOV
0počet diváků: 027
začátek 11:25; konec 12:50
Utkání: 8XK1-C072; 8. kolo; 1. liga dorostenců
části: 0:6, 0:6, 0:15, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Plocha Patrik, Koutník Jan
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:05-85 Jakub Dufek
2.1. část04:18-25 Kilián Hejtmánek50 Adam Kytka
3.1. část08:08-93 David Horký
4.1. část09:33-83 Antonín Votava13 Jan Štefek
5.1. část10:34-55 Šimon Denkstein93 David Horký
6.1. část14:59-85 Jakub Dufek48 Lukáš Kafka
7.2. část01:28-43 David Kolář
8.2. část06:58-83 Antonín Votava57 Ondřej Štefek
9.2. část07:37-48 Lukáš Kafka85 Jakub Dufek
10.2. část13:03PP65 Matěj Kolář83 Antonín Votava
11.2. část14:44-48 Lukáš Kafka6 Jakub Kýr
12.2. část14:56-25 Kilián Hejtmánek55 Šimon Denkstein
13.3. část00:17-48 Lukáš Kafka93 David Horký
14.3. část01:12-66 Robert Petr Koudelka85 Jakub Dufek
15.3. část01:48-50 Adam Kytka55 Šimon Denkstein
16.3. část03:20-85 Jakub Dufek57 Ondřej Štefek
17.3. část03:38-66 Robert Petr Koudelka93 David Horký
18.3. část03:47-43 David Kolář13 Jan Štefek
19.3. část04:06-43 David Kolář83 Antonín Votava
20.3. část04:30-48 Lukáš Kafka25 Kilián Hejtmánek
21.3. část05:17-66 Robert Petr Koudelka85 Jakub Dufek
22.3. část05:55-93 David Horký50 Adam Kytka
23.3. část07:57-65 Matěj Kolář85 Jakub Dufek
24.3. část09:17PP65 Matěj Kolář93 David Horký
25.3. část09:56-65 Matěj Kolář48 Lukáš Kafka
26.3. část14:16-57 Ondřej Štefek85 Jakub Dufek
27.3. část14:28-83 Antonín Votava55 Šimon Denkstein
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část12:0963 Vojtěch Mrvik2924 zdržování hry
2.3. část08:2513 Filip Zapletal2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Filip Šrámek012-12015:00
1 Marek Schober015-15030:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
90 Josef Šedivý000045:00
30 Karel Hodík000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
10 Matěj Kubeš (U)000
13 Filip Zapletal (U)000
14 Alfred Skounic (U)000
17 Jan Šik (U)000
18 Jan Schaffer (U)000
19 Matyáš Longauer (U)000
22 Michal Kolinek (U)000
23 Jáchym Holeček (U)000
29 Patrik Hájek (U)000
63 Vojtěch Mrvik (U)000
87 Adam Gašpar (U)000
93 Martin Rybář (U)000
HRÁČIGAPTS
6 Jakub Kýr (U)011
13 Jan Štefek (O)022
25 Kilián Hejtmánek (U)213
43 David Kolář (U)303
48 Lukáš Kafka (U)426
50 Adam Kytka (U)123
55 Šimon Denkstein (U)134
57 Ondřej Štefek (U)123
65 Matěj Kolář (O)404
66 Robert Petr Koudelka (U)303
83 Antonín Votava (O)325
85 Jakub Dufek (U)358
93 David Horký (O)246
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Procházka - trenér
Petr Procházka - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Svoboda - trenér
Jan Svoboda - vedoucí
Weigner Pavel (25.06.1973) - licence D - asistent trenéra