STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FORZA Tatransobota 25.01.2020; SH ZŠ R. Frimla TrutnovFBC Vipers - Flumine Most
26počet diváků: 122
začátek 11:55; konec 13:08
Utkání: 2XV1-A057; 13. kolo; Liga veteránů - skupina 2
části: 8:0, 10:0, 8:2, střely na branku: 37:12
rozhodčí: Stejskalová Lucie, Suchý Daniel
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:39-13 Vladimír Fuchs99 Martin Kostiha
2.1. část01:17-4 Petr Ďarmek11 Marek Dvořák
3.1. část06:37-13 Vladimír Fuchs99 Martin Kostiha
4.1. část08:06-7 Juraj Šádek13 Vladimír Fuchs
5.1. část08:16-99 Martin Kostiha7 Juraj Šádek
6.1. část10:20-99 Martin Kostiha11 Marek Dvořák
7.1. část11:28-13 Vladimír Fuchs4 Petr Ďarmek
8.1. část11:44-7 Juraj Šádek99 Martin Kostiha
9.2. část01:49PP3 Jiří Jandáček4 Petr Ďarmek
10.2. část02:42-11 Marek Dvořák7 Juraj Šádek
11.2. část03:27-13 Vladimír Fuchs99 Martin Kostiha
12.2. část03:39-27 Milan Fridrich18 David Růna
13.2. část04:08-27 Milan Fridrich8 Roman Petržela
14.2. část04:45-7 Juraj Šádek99 Martin Kostiha
15.2. část05:12-27 Milan Fridrich11 Marek Dvořák
16.2. část08:35-99 Martin Kostiha
17.2. část09:45-4 Petr Ďarmek18 David Růna
18.2. část10:45-99 Martin Kostiha13 Vladimír Fuchs
19.3. část00:18-99 Martin Kostiha7 Juraj Šádek
20.3. část01:01-27 Milan Fridrich8 Roman Petržela
21.3. část01:56-3 Jiří Jandáček
22.3. část03:35-7 Juraj Šádek13 Vladimír Fuchs
23.3. část06:11-7 Juraj Šádek99 Martin Kostiha
24.3. část09:35PP13 Vladimír Fuchs11 Marek Dvořák
25.3. část10:01-7 Juraj Šádek11 Marek Dvořák
26.3. část10:12-27 Milan Fridrich8 Roman Petržela
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část03:58-7 Jan Rubáš29 David Čapek
2.3. část11:39-27 Bronislav König
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:1727 Bronislav König2901 sekání
2.3. část08:337 Jan Rubáš2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
69 Tomáš Kafka1221083.3336:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Tomáš Tomsa37261129.7336:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Jiří Jandáček (O)202
4 Petr Ďarmek (O)224
7 Juraj Šádek (U)639
8 Roman Petržela (U)033
11 Marek Dvořák (O)156
13 Vladimír Fuchs (U)538
18 David Růna (O)022
27 Milan Fridrich (U)505
99 Martin Kostiha (U)5611
HRÁČIGAPTS
7 Jan Rubáš (U)101
9 Pavel Valach (O)000
20 Petr Špičák (O)000
27 Bronislav König (U)101
29 David Čapek (U)011
68 Radek Hoffmann (O)000
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Ďarmek - trenér
Juraj Šádek - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Rubáš - vedoucí