STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicesobota 25.01.2020; SH Čajkaréna OlomoucFloorbee 1. AC Orel Uherský Brod
16počet diváků: 83
začátek 16:00; konec 17:05
Utkání: 8XK1-E075; 8. kolo; 1. liga dorostenců
části: 4:1, 8:1, 4:1, střely na branku: 32:10
rozhodčí: Kosek Stanislav, Kubáč Jaromír
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:35-30 Ondřej Jankovský2 Jáchym Kuběna
2.1. část11:09-11 Martin Ostárek76 Viktor Karásek
3.1. část14:09-76 Viktor Karásek59 Filip Novotný
4.1. část14:58-2 Jáchym Kuběna30 Ondřej Jankovský
5.2. část00:44-79 Ondřej Svoboda2 Jáchym Kuběna
6.2. část02:55-76 Viktor Karásek11 Martin Ostárek
7.2. část05:18-30 Ondřej Jankovský22 Tomáš Janek
8.2. část09:24-30 Ondřej Jankovský22 Tomáš Janek
9.2. část10:41-11 Martin Ostárek59 Filip Novotný
10.2. část10:57-59 Filip Novotný76 Viktor Karásek
11.2. část13:29-76 Viktor Karásek59 Filip Novotný
12.2. část14:59-11 Martin Ostárek80 Dan Peterek
13.3. část10:07-80 Dan Peterek11 Martin Ostárek
14.3. část10:13-30 Ondřej Jankovský2 Jáchym Kuběna
15.3. část11:00-2 Jáchym Kuběna79 Ondřej Svoboda
16.3. část11:51-11 Martin Ostárek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část12:12PP6 David Ležatka7 Martin Ležatka
2.2. část06:55-7 Martin Ležatka6 David Ležatka
3.3. část07:19-26 Dennis Zlámal
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:3630 Ondřej Jankovský2920 hra rukou
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
19 Matyáš Dušan Bazala42250.0027:05
77 Michael Chalupecký61583.3317:55
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Ondřej Daníček1016-6-60.0045:00
70 Jakub Kandrnál000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Jáchym Kuběna (U)235
8 Michal Hložanka (O)000
11 Martin Ostárek (U)426
22 Tomáš Janek (U)022
30 Ondřej Jankovský (U)415
53 Jakub Galia (O)000
59 Filip Novotný (O)134
66 Dominik Vinárek (U)000
75 Jan Slaběňák (U)000
76 Viktor Karásek (U)325
79 Ondřej Svoboda (O)112
80 Dan Peterek (U)112
HRÁČIGAPTS
3 Filip Horák (U)000
4 Kryštof Nerušil (U)000
6 David Ležatka (U)112
7 Martin Ležatka (U)112
10 Erik Kouřil (U)000
11 Lukáš Antonín (U)000
14 Jan Fijalík (U)000
19 Tomáš Řihák (U)000
21 Jakub Ondrůšek (U)000
26 Dennis Zlámal (U)101
28 Karel Man (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Václav Komačka - trenér
Václav Komačka - vedoucí
Sedlák Jan (14.04.1992) - licence B - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Řihák - trenér
Roman Daněk - vedoucí