STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Českopátek 31.01.2020; zahraničíNizozemsko
7počet diváků: 2841
začátek 15:00; konec 16:42
Utkání: RXMQ-1E06; 3. kolo; Kvalifikace MS 2020
části: 0:1, 2:0, 5:0, střely na branku: 52:13
rozhodčí: ,
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
12 Filip Forman (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
15 Arvid Vonk (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část19:00-16 Matyáš Šindler3 Martin Pražan
2.2. část19:43-20 Jakub Boček12 Filip Forman
3.3. část08:16-8 Jakub Kolstrunk29 Martin Pánek
4.3. část12:13-6 Mikuláš Krbec29 Martin Pánek
5.3. část17:24-5 Martin Kisugite7 Patrik Šebek
6.3. část18:43-12 Filip Forman23 David Šimek
7.3. část19:01-8 Jakub Kolstrunk6 Mikuláš Krbec
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:36PP7 Tobias van't Hoff11 Kasper van den Hark
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část07:5423 David Šimek2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:4621 Max Molander2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Martin Beneš1311292.3160:00
74 Lukáš Bauer000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
15 Arvid Vonk5274586.5460:00
99 Niek van Linge000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Patrik Dóža (U)000
3 Martin Pražan (O)011
5 Martin Kisugite (O)101
6 Mikuláš Krbec (U)112
7 Patrik Šebek (U)011
8 Jakub Kolstrunk (U)202
12 Filip Forman (U)112
16 Matyáš Šindler (U)101
18 Jiří Besta (U)000
19 Jakub Renčín (U)000
20 Jakub Boček (U)101
21 Daniel Šešulka (O)000
23 David Šimek (U)011
24 Jan Marvánek (O)000
25 Tom Ondrušek (U)000
26 Tomáš Sýkora (O)000
27 Ondřej Vítovec (O)000
29 Martin Pánek (O)022
HRÁČIGAPTS
7 Tobias van't Hoff (U)101
8 Bart van de Kraats (U)000
9 Sam Knijnenburg (U)000
10 Bart Bogaard (U)000
11 Kasper van den Hark (U)011
18 Thijme de Valk (U)000
20 Sander Willeboordse (U)000
21 Max Molander (U)000
22 Jelle van Schagen (U)000
25 Andreas van Haaften (U)000
26 Stijn Hofstee (U)000
38 Danny Schworer (U)000
46 Vincent van Vliet (U)000
49 Lars van der Werff (U)000
54 Yorel Rozman (U)000
65 Remen Pennings (U)000
80 Jasper Sangen (U)000
87 Bram van Uden (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Petri Kettunen - trenér
Petr Hlavička - vedoucí
Akseli Ahtiainen - asistent trenéra
Karo Kuussaari - asistent trenéra
Roman Vítek - asistent trenéra
Matěj Zelený - fyzioterapeut
Václav Bechyňák - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Erik De Groot - trenér
Jeroen Smit - vedoucí
Victor De Bruin - asistent trenéra
Mathijs Ten Hag - asistent trenéra
Timo van´t Hoff - asistent trenéra
Erik van Belzen - fyzioterapeut
Jean-Maurice van Zoelen - fyzioterapeut