STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FbC KOVO KM Frýdek-Místeksobota 01.02.2020; SH ZŠ ČeladnáFBC Ossiko Třinec
3počet diváků: 4210
začátek 16:00; konec 18:00
Utkání: 8XM4-E113; 19. kolo; Divize
části: 1:4, 0:4, 2:2, střely na branku: 20:40
rozhodčí: Sladký Roman, Brus Tomáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
33 Tomáš Petr (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
17 Filip Turoň (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:50-40 Ondřej Siman
2.3. část12:15-49 Lukáš Rajgl40 Ondřej Siman
3.3. část19:59PP10 Václav Štěrba98 Tomáš Habrnál
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:50-33 Matěj Hecl68 Lukáš Marthaus
2.1. část03:36-22 Dominik Kupczak23 Michal Martynek
3.1. část03:35-47 Jan Janáč68 Lukáš Marthaus
4.1. část10:14-17 Filip Turoň15 Tomáš Janovský
5.2. část09:16-17 Filip Turoň
6.2. část10:04-74 Michal Badura97 Jan Szmek
7.2. část10:34-17 Filip Turoň14 Vladimír Hloužek
8.2. část15:30PP9 Jakub Kyselý68 Lukáš Marthaus
9.3. část05:15-35 Jan Mieszek17 Filip Turoň
10.3. část14:06-16 Lukáš Tomiczek47 Jan Janáč
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:5873 Adam Palát2909 hrubost
2.2. část06:5440 Ondřej Siman2902 blokování hokejky
3.2. část07:1649 Lukáš Rajgl2909 hrubost
4.2. část15:0849 Lukáš Rajgl610 osobní trest
5.2. část15:0849 Lukáš Rajgl2925 nesportovní chování
6.3. část14:1840 Ondřej Siman2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:1168 Lukáš Marthaus2902 blokování hokejky
2.1. část17:3122 Dominik Kupczak2902 blokování hokejky
3.2. část04:2822 Dominik Kupczak2901 sekání
4.3. část10:0917 Filip Turoň2907 nedovolené vrážení
5.3. část19:5887 Filip Sikora2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
33 Tomáš Petr40103075.0060:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
34 Martin Šteglík72571.4312:30
94 Jan Piško1311292.3147:30
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
10 Václav Štěrba (U)101
26 Radim Klimecký (U)000
31 Antonín Godiš (U)000
40 Ondřej Siman (U)112
49 Lukáš Rajgl (U)101
66 Marek Matěj (U)000
73 Adam Palát (U)000
90 Tomáš Blažek (U)000
93 Jaromír Dobeš (U)000
98 Tomáš Habrnál (U)011
HRÁČIGAPTS
9 Jakub Kyselý (O)101
14 Vladimír Hloužek (U)011
15 Tomáš Janovský (O)011
16 Lukáš Tomiczek (U)101
17 Filip Turoň (U)314
21 Tomáš Sikora (O)000
22 Dominik Kupczak (U)101
23 Michal Martynek (U)011
33 Matěj Hecl (O)101
35 Jan Mieszek (U)101
47 Jan Janáč (U)112
68 Lukáš Marthaus (U)033
74 Michal Badura (U)101
87 Filip Sikora (O)000
97 Jan Szmek (O)011
99 David Boszczyk (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Rajgl - trenér
Vladan Sukač - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Kajfosz - trenér
Jiří Kajfosz - vedoucí