STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
OpenCamps Tatran Střešovicesobota 08.02.2020; X3M Arena BarrandovFloorball Club FALCON blue
15počet diváků: 04
začátek 10:24; konec 11:33
Utkání: 3XK3-B073; 8. kolo; 3. liga dorostenců - skupina 3
části: 5:2, 4:0, 6:2, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Střída Marek, Flek Jakub
delegát: Střída Marek; známka: 2
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:56-23 Vilém Šmídl67 David Kriegler
2.1. část06:02-24 Tomáš Rosa38 Jakub Klápa
3.1. část11:05SH29 Martin Brauner38 Jakub Klápa
4.1. část11:09SH23 Vilém Šmídl
5.1. část11:59SH36 Christopher Nojovič
6.2. část01:01-93 Tomáš Kamarýt21 Matyáš Hrdlička
7.2. část01:35-5 Tobiáš Řehák10 Ondřej Kroužek
8.2. část02:34-29 Martin Brauner21 Matyáš Hrdlička
9.2. část02:40-36 Christopher Nojovič
10.3. část00:06-23 Vilém Šmídl36 Christopher Nojovič
11.3. část02:52-75 Tomáš Veverka29 Martin Brauner
12.3. část03:57-5 Tobiáš Řehák36 Christopher Nojovič
13.3. část06:16-75 Tomáš Veverka29 Martin Brauner
14.3. část09:43-75 Tomáš Veverka87 Adam Draslar
15.3. část09:55-36 Christopher Nojovič38 Jakub Klápa
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:37-72 Alexander Marek Bera4 Šimon Bulvas
2.1. část04:03-4 Šimon Bulvas1 David Kolář
3.3. část01:29-4 Šimon Bulvas
4.3. část09:17SH72 Alexander Marek Bera64 Ondřej Poledne
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část09:3893 Tomáš Kamarýt2904 vysoká hokejka
2.2. část06:5323 Vilém Šmídl2901 sekání
3.2. část08:0267 David Kriegler2901 sekání
4.2. část09:2229 Martin Brauner2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část08:2016 Jan Moník2925 nesportovní chování
2.1. část10:2016 Jan Moník610 osobní trest
3.2. část09:2272 Alexander Marek Bera2909 hrubost
4.3. část07:4542 František Petrus2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
87 Adam Draslar04-4036:00
26 Jiří Hák000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
2 Jiří Svojítko000036:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
5 Tobiáš Řehák (U)202
10 Ondřej Kroužek (U)011
20 Adam Karel (U)000
21 Matyáš Hrdlička (U)022
23 Vilém Šmídl (U)303
24 Tomáš Rosa (U)101
29 Martin Brauner (U)224
36 Christopher Nojovič (U)325
38 Jakub Klápa (U)033
67 David Kriegler (O)011
75 Tomáš Veverka (U)303
93 Tomáš Kamarýt (U)101
98 Matěj Motl (U)000
HRÁČIGAPTS
1 David Kolář (U)011
4 Šimon Bulvas (U)213
16 Jan Moník (U)000
21 Mikuláš Dominec (U)000
42 František Petrus (U)000
60 Jan Steinbauer (U)000
64 Ondřej Poledne (U)011
72 Alexander Marek Bera (U)202
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Langer - trenér
Lukáš Langer - vedoucí
Šmídl Martin (09.07.1968) - licence C - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Ouředníček - trenér
Jan Ouředníček - vedoucí