STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Florbal Ústíneděle 09.02.2020; SC SLUNETA Ústí n./LSokol Brno I EMKOCase Gullivers
13počet diváků: 734
začátek 16:00; konec 17:56
Utkání: 8XJ1-A116; 20. kolo; CE soutěž juniorů
části: 4:0, 5:0, 4:4, střely na branku: 39:28
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
13 Šimon Secký (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
96 Mathias Schwesig (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:39-91 Miroslav Fořt13 Šimon Secký
2.1. část07:02-14 Pavel Vítek13 Šimon Secký
3.1. část07:21-3 Petr Goltsch65 Jan Sattler
4.1. část18:49-17 Vladimír Trčka25 Filip Vybíral
5.2. část02:13-3 Petr Goltsch
6.2. část05:35OG85 Tomáš Vejmělka
7.2. část12:57-17 Vladimír Trčka12 Dominik Beneš
8.2. část13:27-91 Miroslav Fořt62 Jan Peška
9.2. část15:00-25 Filip Vybíral11 Ondřej Kawulok
10.3. část06:59-11 Ondřej Kawulok67 Pavel Vlček
11.3. část08:15-11 Ondřej Kawulok67 Pavel Vlček
12.3. část15:44PP11 Ondřej Kawulok91 Miroslav Fořt
13.3. část19:27-11 Ondřej Kawulok12 Dominik Beneš
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část04:25-96 Mathias Schwesig45 Jakub Flek
2.3. část07:59-96 Mathias Schwesig45 Jakub Flek
3.3. část08:41-25 Štěpán Kouřil87 Milan Jedlička
4.3. část14:10-87 Milan Jedlička25 Štěpán Kouřil
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část08:5714 Pavel Vítek2911 bránění ve hře
2.2. část12:2813 Šimon Secký2909 hrubost
3.3. část00:4591 Miroslav Fořt2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část12:2839 Jan Procházka2909 hrubost
2.3. část15:0638 Miroslav Šimoník2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
2 Dominik Hrabě2842485.7160:00
94 Tadeáš Dittrich000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
45 Jakub Flek125758.3336:33
86 Patrik Pospíšil2781970.3733:27
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Petr Goltsch (U)202
11 Ondřej Kawulok (U)415
12 Dominik Beneš (U)022
13 Šimon Secký (U)022
14 Pavel Vítek (O)101
17 Vladimír Trčka (U)202
21 Vít Friedl (U)000
25 Filip Vybíral (U)112
27 Dan Semerád (U)000
33 Jakub Fuchsig (U)000
47 Jan Medek (U)000
53 Vojtěch Kunc (U)000
58 Jan Dolejší (U)000
62 Jan Peška (U)011
65 Jan Sattler (U)011
67 Pavel Vlček (O)022
91 Miroslav Fořt (O)213
95 Dominik Herzina (O)000
HRÁČIGAPTS
7 Martin Malý (O)000
21 Jiří Suchomel (U)000
25 Štěpán Kouřil (U)112
35 Vojtěch Dvořák (O)000
38 Miroslav Šimoník (U)000
39 Jan Procházka (U)000
40 Radek Novotný (O)000
41 Filip Kozák (U)000
70 Lukáš Dvořák (O)000
79 Martin Karpíšek (O)000
85 Tomáš Vejmělka (O)000
87 Milan Jedlička (U)112
88 Kryštof Indruch (U)000
95 Jakub Ruč (U)000
96 Mathias Schwesig (U)202
REALIZAČNÍ TÝM
Vladimír Trčka - trenér
Vladimír Trčka - vedoucí
Merta David - asistent trenéra
Štěpánek Jan - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Roman Janda - trenér
Roman Janda - vedoucí
Menšík Jan (03.09.1997) - licence C - asistent trenéra
Ondřej Kos - ostatní