STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVneděle 23.02.2020; SH Jižní MěstoFbŠ Bohemians DDM Praha 7
8počet diváků: 1117
začátek 14:00; konec 16:05
Utkání: 8XJ12019/2020-A130; 22. kolo; CE soutěž juniorů
části: 3:2, 2:3, 3:2, střely na branku: 44:32
rozhodčí: Bezucha David, Bezucha Michal
delegát: Michálek Petr; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
30 Karel Hodík (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
94 Jakub Zavřel (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:16-50 Aleš Weigner18 Jiří Koklar
2.1. část09:23PP26 Radim Slunečko85 Jakub Dufek
3.1. část19:26PP48 Lukáš Kafka26 Radim Slunečko
4.2. část06:24-84 Petr Majer39 Sebastian Maxa
5.2. část09:03-84 Petr Majer40 Tomáš Josefovič
6.3. část00:11-98 Marek Šmíd26 Radim Slunečko
7.3. část03:38-16 Matěj Duda84 Petr Majer
8.3. část06:01-87 Vojtěch Bečka93 David Horký
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:39-38 Jan Malič92 Erik Papež
2.1. část17:40-23 Filip Folauf38 Jan Malič
3.2. část04:03-92 Erik Papež10 Lukáš Blaszczyk
4.2. část10:20-24 Vojtěch Bílek23 Filip Folauf
5.2. část16:24-93 Jan Nachtmann29 Adam Kopal
6.3. část00:39-11 Vojtěch Šimáček90 Ondřej Valenta
7.3. část05:44-90 Ondřej Valenta38 Jan Malič
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část12:4238 Martin Brhlík2925 nesportovní chování
2.3. část02:3426 Radim Slunečko2925 nesportovní chování
3.3. část08:5526 Radim Slunečko2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:1924 Vojtěch Bílek5909 hrubost
2.1. část10:0338 Jan Malič2907 nedovolené vrážení
3.1. část18:2792 Erik Papež2907 nedovolené vrážení
4.3. část02:3438 Jan Malič2925 nesportovní chování
5.3. část08:5599 Dominik Šimáně2909 hrubost
6.3. část09:1623 Filip Folauf2901 sekání
7.3. část16:0737 Adam Balík2922 špatné střídání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Karel Hodík3272578.1260:00
22 Karel Pergler000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
94 Jakub Zavřel4483681.8260:00
1 Jaroslav Buben000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
11 Matěj Netrefa (U)000
16 Matěj Duda (U)101
18 Jiří Koklar (U)011
23 Matěj Tabášek (U)000
26 Radim Slunečko (U)123
29 Jonáš Kulhavý (O)000
38 Martin Brhlík (O)000
39 Sebastian Maxa (U)011
40 Tomáš Josefovič (U)011
48 Lukáš Kafka (U)101
50 Aleš Weigner (O)101
65 Matěj Kolář (O)000
81 Albert Kulík (O)000
84 Petr Majer (U)213
85 Jakub Dufek (U)011
87 Vojtěch Bečka (U)101
93 David Horký (O)011
98 Marek Šmíd (U)101
HRÁČIGAPTS
10 Lukáš Blaszczyk (U)011
11 Vojtěch Šimáček (U)101
23 Filip Folauf (U)112
24 Vojtěch Bílek (U)101
26 Martin Kadlec (U)000
29 Adam Kopal (U)011
37 Adam Balík (U)000
38 Jan Malič (O)123
74 Jiří Kratina (U)000
88 Jan Horák (O)000
90 Ondřej Valenta (U)112
92 Erik Papež (U)112
93 Jan Nachtmann (O)101
99 Dominik Šimáně (O)000
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Neuman - trenér
Hana Kolářová - vedoucí
Jakub Adam - asistent trenéra
Jiří Tvrdík - fyzioterapeut
Adam Pospíchal - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Folauf - trenér
Tomáš Folauf - vedoucí