STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
SC Podještědí Č. Dubsobota 22.02.2020; SH Český DubFBC Česká Lípa
8počet diváků: 257
začátek 10:30; konec 11:55
Utkání: 2XJ2-B047; 10. kolo; 2. liga juniorů - skupina 2
části: 1:0, 5:4, 2:3, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Sidenberg Tadeáš, Reczai Michal
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:53-12 Martin Tvrzník14 Jan Kopecký
2.2. část00:38-9 Jakub Švarc
3.2. část02:57-9 Jakub Švarc12 Martin Tvrzník
4.2. část05:36SH16 Michal Třešňák
5.2. část08:14-10 Pavel Dostál9 Jakub Švarc
6.2. část10:34-10 Pavel Dostál11 David Vojtěch
7.3. část10:02PP16 Michal Třešňák
8.3. část11:44-12 Martin Tvrzník7 Jaroslav Šámal
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část01:36-30 Richard Šulc15 Jakub Knespl
2.2. část05:41-40 Jan Petříček17 Petr Mazal
3.2. část10:25PP48 Jan Dudek4 Pavel Pešír
4.2. část12:18-15 Jakub Knespl43 Tomáš Ort
5.3. část03:03-48 Jan Dudek93 Jakub Kněžour
6.3. část05:52-4 Pavel Pešír93 Jakub Kněžour
7.3. část09:23SH48 Jan Dudek17 Petr Mazal
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:295 Adam Topinka2909 hrubost
2.2. část09:0316 Michal Třešňák2925 nesportovní chování
3.3. část12:425 Adam Topinka2925 nesportovní chování
4.3. část12:425 Adam Topinka610 osobní trest
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:0088 Zdeněk Petrák2901 sekání
2.3. část08:4772 Dili Nguyen2907 nedovolené vrážení
3.3. část12:4288 Zdeněk Petrák5909 hrubost
4.3. část12:4288 Zdeněk Petrák612 vyloučení do konce utkání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
88 Lukáš Němeček07-7045:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
93 Jakub Kněžour08-8045:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
5 Adam Topinka (U)000
7 Jaroslav Šámal (O)011
9 Jakub Švarc (U)213
10 Pavel Dostál (O)202
11 David Vojtěch (U)011
12 Martin Tvrzník (U)213
13 Dalibor Čirlič (O)000
14 Jan Kopecký (U)011
16 Michal Třešňák (U)202
HRÁČIGAPTS
4 Pavel Pešír (U)112
15 Jakub Knespl (U)112
17 Petr Mazal (U)022
30 Richard Šulc (U)101
40 Jan Petříček (U)101
43 Tomáš Ort (U)011
48 Jan Dudek (U)303
72 Dili Nguyen (U)000
88 Zdeněk Petrák (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Filip Iker - trenér
Filip Iker - vedoucí
Vlastimil Němeček - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Marek Dzierža - trenér
Marek Dzierža - vedoucí
Jakub Houser - kustod
Šebera Jan - ostatní