STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicesobota 22.02.2020; SH ZŠ a MŠ Petrovice u KarvinéBLACK ANGELS
12počet diváků: 334
začátek 16:20; konec 18:20
Utkání: 8XJ1-A122; 21. kolo; CE soutěž juniorů
části: 4:0, 3:0, 5:4, střely na branku: 28:26
rozhodčí: Müller Martin, Nehera Michal
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
30 Petr Maláč (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
17 Matouš Burian (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:14-26 Filip Krčmář45 Vojtěch Šimík
2.1. část16:04-13 Rostislav Gattnar92 Štěpán Kaleta
3.1. část18:48-10 Adam Choma76 Matyáš Gryz
4.1. část19:01-18 Ondřej Sidunov45 Vojtěch Šimík
5.2. část13:46-96 Jan Besta10 Adam Choma
6.2. část15:28PP13 Rostislav Gattnar92 Štěpán Kaleta
7.2. část18:59-13 Rostislav Gattnar18 Ondřej Sidunov
8.3. část06:12-45 Vojtěch Šimík
9.3. část06:47-13 Rostislav Gattnar51 Ondřej Čech
10.3. část08:18-3 Adam Zubek43 Martin Gattnar
11.3. část16:08EN79 Tomáš Hanzlík
12.3. část18:14PP51 Ondřej Čech13 Rostislav Gattnar
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část01:01PP17 Matouš Burian9 Marek Fryš
2.3. část01:48-48 Jan Michálek79 Lukáš Staněk
3.3. část02:22-28 Štěpán Kostrhún87 Marek Čejka
4.3. část15:34-17 Matouš Burian34 Tomáš Čáslava
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část00:5018 Ondřej Sidunov2901 sekání
2.3. část19:3676 Matyáš Gryz2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část15:0770 Martin Surový2901 sekání
2.3. část17:029 Marek Fryš2924 zdržování hry
3.3. část19:4612 Michal Derevlanyj2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Petr Maláč2642284.6260:00
1 Patrik Plevák000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Šimon Zídek104660.0020:00
90 Tomáš Ernée1871161.1140:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Martin Buganský (U)000
3 Adam Zubek (U)101
9 Jiří Toman (O)000
10 Adam Choma (U)112
13 Rostislav Gattnar (U)415
18 Ondřej Sidunov (U)112
19 Adam Palčinský (U)000
26 Filip Krčmář (U)101
42 Jakub Neděla (U)000
43 Martin Gattnar (U)011
45 Vojtěch Šimík (U)123
51 Ondřej Čech (O)112
55 Jan Toman (U)000
76 Matyáš Gryz (O)011
79 Tomáš Hanzlík (U)101
92 Štěpán Kaleta (O)022
96 Jan Besta (O)101
99 Vojtěch Vandrol (O)000
HRÁČIGAPTS
3 Jan Muller (U)000
8 Václav Veverka (U)000
9 Marek Fryš (U)011
12 Michal Derevlanyj (U)000
17 Matouš Burian (U)202
20 Lukáš Sůva (U)000
28 Štěpán Kostrhún (U)101
34 Tomáš Čáslava (U)011
46 Matyáš Metoděj Krahulec (U)000
48 Jan Michálek (U)101
61 Matyáš Pik (U)000
70 Martin Surový (U)000
78 Thomas Heřmanský (U)000
79 Lukáš Staněk (U)011
81 Jakub Žiška (U)000
87 Marek Čejka (U)011
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Gurkovský - trenér
Jiří Gurkovský - vedoucí
Sladký Tomáš (09.08.1986) - licence C - trenér
Gurkovský Václav (17.02.1993) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Zalubil - trenér
Jakub Zalubil - vedoucí
Egersdorf Martina - fyzioterapeut