STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Florbal Chomutov Domečekneděle 23.02.2020; SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad PopelkouFBC Česká Lípa blue
4počet diváků: 09
začátek 09:45; konec 10:25
Utkání: 2XS12019/2020-A09F03; 9. kolo; Liga starších žáků - skupina 2
části: 4:4, 0:5, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Jelínek Jiří, Forman Martin
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:59-70 Ondřej Kirchner68 David Wirth
2.1. část01:54-68 David Wirth82 Dominik Fejtek
3.1. část08:06-69 Alex Khol28 Otta Čapek
4.1. část11:58-69 Alex Khol31 Klára Armstarková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:23-21 Samuel Vacek59 Vojtěch Buček
2.1. část07:00-22 Michaela Mazurová
3.1. část09:28-58 Matěj Ulman
4.1. část11:50-58 Matěj Ulman26 Martin Tejnor
5.2. část00:50-12 Lukáš Kocourek26 Martin Tejnor
6.2. část01:26-12 David Sedláček27 Jindřich Jásek
7.2. část04:32-58 Matěj Ulman12 Lukáš Kocourek
8.2. část07:48-58 Matěj Ulman12 David Sedláček
9.2. část11:20-69 Martin Petraschek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
42 Adam Schindler09-9024:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
77 Tobias Hartman04-4024:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
10 Nela Fojtíková (U)000
12 Natálie Königová (U)000
26 Eliška Bidmonová (U)000
28 Otta Čapek (U)011
29 Martin Tichý (O)000
31 Klára Armstarková (U)011
34 Tadeáš Klíma (U)000
68 David Wirth (U)112
69 Alex Khol (U)202
70 Ondřej Kirchner (U)101
82 Dominik Fejtek (O)011
87 Tereza Halouzková (U)000
HRÁČIGAPTS
12 David Sedláček (O)112
12 Lukáš Kocourek (U)112
19 Vít Rachač (U)000
21 Samuel Vacek (U)101
22 Michaela Mazurová (O)101
24 Adam Kubáň (U)000
26 Martin Tejnor (U)022
27 Jindřich Jásek (O)011
29 Radim Kaňka (U)000
58 Matěj Ulman (U)404
59 Vojtěch Buček (U)011
69 Martin Petraschek (U)101
73 Kateřina Hanzlíková (U)000
76 Daniela Bořková (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Stanislav Novotný - trenér
Stanislav Novotný - vedoucí
Tenkačová Vanesa - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Radek Studený - trenér
Radek Studený - vedoucí