STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
1. FBK Eagles Orlováneděle 23.02.2020; SH Gymnázium OrlováZlín Lions
7počet diváků: 208
začátek 16:00; konec 18:05
Utkání: 8XM42019/2020-E132; 22. kolo; Divize
části: 0:3, 3:2, 4:2, 0:1, střely na branku: 22:25
rozhodčí: Repček Dalibor, Tietz Adam
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
77 Tomáš Bečka (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
81 Jaroslav Lovecký (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část07:49PP7 Radek Jantoš5 Denis Smilovský
2.2. část10:03PS2 Tomáš Milerský
3.2. část18:10-5 Denis Smilovský13 Filip Konkolský
4.3. část03:08SH4 Jan Lukáš3 Martin Tököly
5.3. část04:48-77 Tomáš Bečka88 Adam Kučera
6.3. část07:08-8 Tomáš Kříž3 Martin Tököly
7.3. část17:53-2 Tomáš Milerský5 Denis Smilovský
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:01-41 Michael Kořének26 Lukáš Chalabala
2.1. část15:05-99 Jakub Žáček81 Jaroslav Lovecký
3.1. část15:27-95 Michal Kundrata88 Jan Vondřejc
4.2. část03:26-26 Lukáš Chalabala41 Michael Kořének
5.2. část13:14-26 Lukáš Chalabala95 Michal Kundrata
6.3. část12:37-41 Michael Kořének95 Michal Kundrata
7.3. část16:08-41 Michael Kořének74 Michal Baroň
8.prodloužení00:32OG4 Jan Lukáš
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část01:1288 Adam Kučera2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část06:2777 Filip Horník2901 sekání
2.2. část08:0877 Filip Horník2901 sekání
3.2. část10:2324 Martin Kelíšek2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Jaroslav Kunc2581768.0060:32
24 Filip Kloza000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
32 Jaroslav Bartík2271568.1860:32
1 Martin Bobál000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Tomáš Milerský (U)202
3 Martin Tököly (U)022
4 Jan Lukáš (U)101
5 Denis Smilovský (U)123
7 Radek Jantoš (U)101
8 Tomáš Kříž (U)101
10 Lukáš Milerský (U)000
11 Josef Březina (U)000
12 Matyáš Pleva (U)000
13 Filip Konkolský (U)011
14 Jan Urban (U)000
15 Ondřej Babiš (O)000
32 Lukáš Louda (U)000
66 Jakub Závoda (U)000
77 Tomáš Bečka (U)101
88 Adam Kučera (U)011
89 Lukáš Gamrot (U)000
HRÁČIGAPTS
13 Jiří Štěpánek (O)000
24 Martin Kelíšek (U)000
26 Lukáš Chalabala (U)213
41 Michael Kořének (O)314
74 Michal Baroň (U)011
77 Filip Horník (U)000
81 Jaroslav Lovecký (U)011
88 Jan Vondřejc (O)011
95 Michal Kundrata (U)123
99 Jakub Žáček (U)101
REALIZAČNÍ TÝM
Patrik Alter - trenér
Lukáš Louda - vedoucí
Louda Lukáš (07.06.1993) - licence D - trenér
Tomáš Přeček - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Miroslav Kořének - trenér
Miroslav Kořének - vedoucí
Kořený Michal (19.05.1987) - licence C - asistent trenéra