STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Tatran Střešovicesobota 29.02.2020; SH Jižní MěstoFAT PIPE FLORBAL CHODOV
6počet diváků: 03
začátek 10:50; konec 11:47
Utkání: 3XR1-A084; 10. kolo; 1. liga dorostenek - skupina 3
části: 0:0, 3:0, 3:3, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Keszi Jessica, Nechutný Tomáš
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část00:25-13 Anna Bartušková14 Barbora Lovíšková
2.2. část05:11-75 Alice Hejzlarová13 Anna Bartušková
3.2. část09:33-27 Barbora Břešťálová75 Alice Hejzlarová
4.3. část06:27-27 Barbora Břešťálová75 Alice Hejzlarová
5.3. část06:50-20 Anežka Herešová19 Lucie Kubová
6.3. část11:57-27 Barbora Břešťálová13 Anna Bartušková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část07:40-87 Barbora Klinerová
2.3. část08:49-11 Lucie Bohumínská63 Nela Simmerlová
3.3. část11:17-39 Dominika Horáčková56 Klára Pabiánová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Veronika Novotná03-3036:00
9 Juliana Fajčíková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
38 Nicola Králová06-6036:00
18 Karolina Bačková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
6 Kateřina Fialová (U)000
13 Anna Bartušková (U)123
14 Barbora Lovíšková (U)011
19 Lucie Kubová (U)011
20 Anežka Herešová (U)101
21 Andriyana Kris (U)000
24 Sofie Gocová (U)000
27 Barbora Břešťálová (U)303
35 Anna Rozvaldová (U)000
39 Lucie Bicková (U)000
75 Alice Hejzlarová (U)123
77 Adéla Bořilová (U)000
87 Iva Čečotková (U)000
94 Michaela Mechlová (U)000
98 Nikola Kramperová (U)000
HRÁČIGAPTS
9 Marie Wijasová (U)000
11 Lucie Bohumínská (U)101
13 Tereza Míková (U)000
22 Karolína Majerová (U)000
23 Dominika Kindlová (U)000
29 Barbora Fáčková (U)000
31 Kristýna Jirásková (U)000
33 Kristýna Lechnerová (U)000
39 Dominika Horáčková (U)101
56 Klára Pabiánová (U)011
63 Nela Simmerlová (U)011
66 Tereza Hořínková (U)000
69 Kristýna Krulická (U)000
87 Barbora Klinerová (U)101
90 Sabina Siňorová (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Hudík - trenér
Petra Brotánková - vedoucí
Brotánková Petra (28.01.1992) - licence C - trenér
Beran Tomáš - ostatní
Monika Šolleová - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Eliška Moulisová - trenér
Eliška Moulisová - vedoucí
Neuman Ondřej (18.03.1987) - licence B - asistent trenéra
Hrubínová Šárka - ostatní