STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
SK BIVOJKY LITVÍNOVsobota 29.02.2020; SH SPORTaS u Koldomu LitvínovFbŠ Bohemians
2počet diváků: 9717
začátek 17:00; konec 19:05
Utkání: 8XD12019/2020-A179; 1. kolo; 1. liga juniorek
části: 1:6, 0:6, 1:5, střely na branku: 34:71
rozhodčí: Chleborád Tomáš, Vosála David
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
50 Míša Pechů (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
55 Emilie Skalíková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:21-95 Sára Bartschová11 Veronika Kundertová
2.3. část04:31-77 Laura Vytrhlíková78 Tereza Šalátová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:36-25 Karla Batíková53 Anna Marešová
2.1. část11:42-24 Veronika Štajnerová33 Sofie Skalíková
3.1. část13:52-53 Anna Marešová5 Dominika Vatahová
4.1. část15:31-5 Dominika Vatahová2 Kateřina Strnadová
5.1. část16:26-92 Eliška Charvátová28 Tereza Havlová
6.1. část18:29-53 Anna Marešová2 Kateřina Strnadová
7.2. část05:05-9 Karolína Mezerová55 Emilie Skalíková
8.2. část06:39-24 Veronika Štajnerová55 Emilie Skalíková
9.2. část11:25-24 Veronika Štajnerová55 Emilie Skalíková
10.2. část12:24-55 Emilie Skalíková9 Karolína Mezerová
11.2. část15:13-24 Veronika Štajnerová55 Emilie Skalíková
12.2. část15:20-2 Kateřina Strnadová25 Karla Batíková
13.3. část00:28-55 Emilie Skalíková2 Kateřina Strnadová
14.3. část02:05PP5 Dominika Vatahová55 Emilie Skalíková
15.3. část04:56-17 Aneta Kubištová53 Anna Marešová
16.3. část09:20-53 Anna Marešová25 Karla Batíková
17.3. část16:06-22 Kristýna Dvořáková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část04:0217 Natálie Panochová2922 špatné střídání
2.3. část01:117 Aneta Weissová2920 hra rukou
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část06:3044 Lucie Hernandezová2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
95 Sára Bartschová41375.0004:28
50 Míša Pechů67165176.1255:32
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
89 Monika Benková3423294.1260:00
19 Štěpánka Neumanová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
6 Michelle Hornychová (U)000
7 Aneta Weissová (U)000
10 Tereza Dvořáková (U)000
11 Veronika Kundertová (U)011
16 Lada Benedikovičová (O)000
17 Natálie Panochová (U)000
21 Michaela Poštová (U)000
63 Anna Rumlová (U)000
77 Laura Vytrhlíková (U)101
78 Tereza Šalátová (U)011
86 Leona Tancošová (U)000
HRÁČIGAPTS
2 Kateřina Strnadová (U)134
5 Dominika Vatahová (U)213
9 Karolína Mezerová (U)112
17 Aneta Kubištová (U)101
22 Kristýna Dvořáková (O)101
24 Veronika Štajnerová (U)404
25 Karla Batíková (O)123
27 Zuzana Tuncelová (U)000
28 Tereza Havlová (U)011
33 Sofie Skalíková (O)011
44 Lucie Hernandezová (O)000
53 Anna Marešová (U)325
55 Emilie Skalíková (U)257
77 Veronika Mandíková (U)000
91 Lidija Luklynska (O)000
92 Eliška Charvátová (U)101
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Ondráček - trenér
Jiří Ondráček - vedoucí
Větrovská Natálie - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Grigar - trenér
Tomáš Grigar - vedoucí
Dubský Pavel (09.10.1986) - licence C - trenér
Blažková Tereza (22.04.1993) - licence B - trenér