STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FBC DDM Kati Kadaňneděle 01.03.2020; Městská SH TepliceDDM Dynamo Teplice
11počet diváků: 3811
začátek 08:59; konec 10:23
Utkání: 2XJ2-A084; 17. kolo; 2. liga juniorů - skupina 2
části: 5:2, 4:3, 2:6, střely na branku: 26:34
rozhodčí: Neumaier Petr, Kamínek Zdeněk
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
74 Jiří Němec (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
19 Tomáš Dytrt (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:23-3 Dominik Mach29 Jaroslav Michálek
2.1. část07:42-13 Patrick Lenke5 Ladislav Froněk
3.1. část09:15-3 Dominik Mach74 Jiří Němec
4.1. část09:46-92 René Chodura13 Patrick Lenke
5.1. část10:39-3 Dominik Mach74 Jiří Němec
6.2. část05:53-15 David Budák73 Mikuláš Kulík
7.2. část06:40-74 Jiří Němec28 Jiří Hladík
8.2. část08:54PP28 Jiří Hladík55 Roman Šatánek
9.2. část09:06-73 Mikuláš Kulík27 Ondřej Kalach
10.3. část07:56-15 David Budák73 Mikuláš Kulík
11.3. část10:03-29 Jaroslav Michálek73 Mikuláš Kulík
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:08-15 Vojtěch Strejcovský19 Tomáš Dytrt
2.1. část13:53-19 Tomáš Dytrt67 Jakub Zeleník
3.2. část02:11-67 Jakub Zeleník19 Tomáš Dytrt
4.2. část08:39PS19 Tomáš Dytrt
5.2. část14:01-19 Tomáš Dytrt67 Jakub Zeleník
6.3. část01:06-67 Jakub Zeleník19 Tomáš Dytrt
7.3. část03:30-15 Vojtěch Strejcovský19 Tomáš Dytrt
8.3. část06:20-67 Jakub Zeleník
9.3. část06:39-24 Lukáš Mucha6 Martin Šnobr
10.3. část13:25-15 Vojtěch Strejcovský
11.3. část14:31-67 Jakub Zeleník6 Martin Šnobr
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:2574 Jiří Němec2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část14:5867 Jakub Zeleník2901 sekání
2.2. část07:0020 Marek Schäfer2903 nadzvedávání hokejky
3.2. část10:2517 Marek Nekuda2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
51 Vojtěch Jiráček34112367.6545:00
91 Matěj Holeček000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Daniel Kratochvíl26111557.6944:44
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Dominik Mach (U)303
5 Ladislav Froněk (U)011
11 Kristián Hub (U)000
13 Patrick Lenke (U)112
15 David Budák (U)202
16 Matouš Terč (U)000
21 Kryštof Danda (O)000
27 Ondřej Kalach (O)011
28 Jiří Hladík (O)112
29 Jaroslav Michálek (O)112
35 Jan Kubíček (U)000
55 Roman Šatánek (O)011
73 Mikuláš Kulík (U)134
74 Jiří Němec (U)123
92 René Chodura (O)101
HRÁČIGAPTS
6 Martin Šnobr (U)022
8 Richard Strejcovský (U)000
10 Milan Hrbek (O)000
11 Jiří Říha (O)000
15 Vojtěch Strejcovský (U)303
17 Marek Nekuda (O)000
19 Tomáš Dytrt (O)347
20 Marek Schäfer (U)000
24 Lukáš Mucha (U)101
67 Jakub Zeleník (U)426
REALIZAČNÍ TÝM
Erik Štěrba - trenér
Erik Štěrba - vedoucí
Šulaj Martin - asistent trenéra
Leština Jan - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Podlucký - trenér
Jakub Podlucký - vedoucí