STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FBK Škorpioni Ostravasobota 29.02.2020; SH ZŠ KrnovFBC ČPP OSTRAVA B
6počet diváků: 019
začátek 13:40; konec 14:54
Utkání: 7MS2-A101; 17. kolo; Moravskoslezský přebor starších žáků
části: 4:7, 0:3, 2:9, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Jiruška Václav, Špaček Ladislav
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:41-7 Robert Jahn
2.1. část03:46-11 Denis Brázda7 Robert Jahn
3.1. část08:24-25 Jonáš Kotásek
4.1. část09:51-11 Denis Brázda3 Daniel Kováč
5.3. část06:15-11 Denis Brázda6 Jiří Horák
6.3. část09:44-26 Martin Tioka11 Denis Brázda
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:19-74 Patrik Altman65 Marek Zabral
2.1. část01:22-75 David Chobot69 Oliver Niedoba
3.1. část02:16-65 Marek Zabral66 Matěj Vrátný
4.1. část03:38-32 Jakub Homola79 Filip Lenert
5.1. část04:04-75 David Chobot74 Patrik Altman
6.1. část05:45PP65 Marek Zabral
7.1. část07:35SH74 Patrik Altman66 Matěj Vrátný
8.2. část10:10-75 David Chobot74 Patrik Altman
9.2. část11:02-74 Patrik Altman65 Marek Zabral
10.2. část11:39PS50 Filip Altman
11.3. část02:44-74 Patrik Altman66 Matěj Vrátný
12.3. část03:08-32 Jakub Homola66 Matěj Vrátný
13.3. část04:41-75 David Chobot74 Patrik Altman
14.3. část05:04-65 Marek Zabral66 Matěj Vrátný
15.3. část05:12-65 Marek Zabral66 Matěj Vrátný
16.3. část05:21-66 Matěj Vrátný65 Marek Zabral
17.3. část05:30-73 Jakub David Holeček79 Filip Lenert
18.3. část08:23SH75 David Chobot74 Patrik Altman
19.3. část09:36-75 David Chobot73 Jakub David Holeček
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část04:1816 Patrick Železný2901 sekání
2.1. část11:2414 Jan Kapitánik2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:1450 Filip Altman2922 špatné střídání
2.2. část02:4950 Filip Altman5901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Matěj Ondruš010-10006:30
32 Matěj Bosák09-9002:40
1 Matěj Ondruš010-10002:50
32 Matěj Bosák09-9012:00
1 Matěj Ondruš010-10012:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
2 Oliver Pachta06-6036:00
81 Petr Fráňa000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Daniel Kováč (U)011
4 David Bajger (U)000
6 Jiří Horák (U)011
7 Robert Jahn (U)112
11 Denis Brázda (U)314
14 Jan Kapitánik (U)000
16 Patrick Železný (O)000
21 Martin Klein (U)000
25 Jonáš Kotásek (U)101
26 Martin Tioka (U)101
27 Adéla Petrušková (U)000
HRÁČIGAPTS
4 Jan Pustka (U)000
32 Jakub Homola (O)202
43 Štěpán Liška (U)000
50 Filip Altman (U)101
65 Marek Zabral (U)437
66 Matěj Vrátný (O)167
69 Oliver Niedoba (O)011
73 Jakub David Holeček (U)112
74 Patrik Altman (U)448
75 David Chobot (U)606
79 Filip Lenert (U)022
REALIZAČNÍ TÝM
Vladimír Pánek - trenér
Markéta Jahnová - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Ivo Šindler - trenér
Ivo Šindler - vedoucí