STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Snipers Třebíč Bneděle 01.03.2020; SH VOŠ Ledeč n/S.Sklo Bohemia Světlá n/S
5počet diváků: 512
začátek 13:35; konec 14:50
Utkání: 5XK2-A072; 17. kolo; 2. liga dorostenců - skupina 5
části: 4:2, 1:4, 0:6, střely na branku: 3:0
rozhodčí: Podařil David, Vyskočil Štěpán
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:47-70 Jiří Procházka59 Jakub Štelcl
2.1. část04:37-70 Jiří Procházka31 Lukáš Bartes
3.1. část06:43-70 Jiří Procházka59 Jakub Štelcl
4.1. část13:34-94 Matěj Skála32 Vojtěch Jahoda
5.2. část02:19-70 Jiří Procházka48 Martin Vlach
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:50-10 Tomáš Končel69 Tobiáš Křikava
2.1. část12:22-7 Martin Pavelka14 Jan Hofman
3.2. část01:04-19 Luboš Brzoň7 Martin Pavelka
4.2. část04:01-7 Martin Pavelka19 Luboš Brzoň
5.2. část08:14-7 Martin Pavelka42 Josef Smejkal
6.2. část13:24-10 Tomáš Končel5 Petr Baloun
7.3. část07:51-69 Tobiáš Křikava50 Ondřej Zlata
8.3. část09:27PS42 Josef Smejkal
9.3. část09:46-19 Luboš Brzoň42 Josef Smejkal
10.3. část10:28-10 Tomáš Končel14 Jan Hofman
11.3. část12:40-42 Josef Smejkal19 Luboš Brzoň
12.3. část14:16-7 Martin Pavelka42 Josef Smejkal
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část07:4410 Tomáš Končel2901 sekání
2.2. část06:025 Petr Baloun2907 nedovolené vrážení
3.2. část14:1942 Josef Smejkal2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
95 Daniel Čiháček012-12045:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
12 Filip Kopecký05-5045:00
1 David Zlata000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
4 Kilián Černý (U)000
31 Lukáš Bartes (U)011
32 Vojtěch Jahoda (O)011
45 Marek Mašeja (O)000
48 Martin Vlach (U)011
59 Jakub Štelcl (U)022
64 Lukáš Janeček (U)000
70 Jiří Procházka (U)404
86 Jan Kružík (O)000
94 Matěj Skála (U)101
HRÁČIGAPTS
5 Petr Baloun (U)011
7 Martin Pavelka (U)415
10 Tomáš Končel (U)303
11 Milan Tvrdík (U)000
14 Jan Hofman (U)022
15 Adam Náhončík (U)000
19 Luboš Brzoň (U)224
42 Josef Smejkal (U)235
50 Ondřej Zlata (U)011
56 Matouš Mendl (U)000
69 Tobiáš Křikava (U)112
REALIZAČNÍ TÝM
Michal Pazderník - trenér
Michal Pazderník - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Moravec - trenér
Jiří Moravec - vedoucí