STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice neděle 08.03.2020; SC Dubina OstravaHu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
4počet diváků: 2575
začátek 17:00; konec 19:15
Utkání: 8XM1-A188; 2. kolo; Superliga florbalu
části: 1:4, 0:0, 3:0, 0:0, střely na branku: 25:9
rozhodčí: Sojka Kamil, Sojka Tomáš
delegát: Waliczko Radim; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
44 Lukáš Hájek (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
29 Kevin Majrich (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:23-44 Lukáš Hájek55 Jakub Hubálek
2.3. část01:38-2 Lukáš Hrubý17 Jan Šebesta
3.3. část18:19-19 Lukáš Řezanina31 Josef Rýpar
4.3. část19:00-44 Lukáš Hájek19 Lukáš Řezanina
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:59-22 Filip Hrabal
2.1. část04:22-33 Ladislav Gál25 Petr Koláčný
3.1. část05:29OG53 Marek Bräuer
4.1. část19:50-22 Filip Hrabal74 Lukáš Kvapil
5.--PS71 Jakub Haša
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část02:4188 Jiří Besta2909 hrubost
2.2. část10:2455 Jakub Hubálek2910 držení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část13:3142 Denis Zimmer2923 opakované přestupky
2.2. část14:2121 Pavel Jurčík2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
70 Petr Gurkovský94555.5666:18
29 Lukáš Souček000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Kevin Majrich2542184.0068:04
98 Radovan Michajlovič000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lukáš Hrubý (U)10125:492911
5 Ondřej Firda (U)00010:551610
7 Šimon Kuczera (O)00006:471000
13 Rostislav Gattnar (U)00010:221600
17 Jan Šebesta (O)01132:573223
18 Ondřej Sidunov (U)00020:222500
19 Lukáš Řezanina (U)11224:372513
23 Martin Nehera (O)00030:15330-3
26 Lukáš Herblich (U)00000:0000
31 Josef Rýpar (O)01136:20353-1
41 Martin Děček (O)00000:0000
44 Lukáš Hájek (U)20230:192963
47 Šimon Hatala (O)00006:471000
53 Marek Bräuer (U)00021:05272-3
55 Jakub Hubálek (O)01132:093243
72 Adam Delong (U)00035:49344-1
76 Kryštof Malina (O)00000:0000
88 Jiří Besta (U)00024:28272-3
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Vlastimil Červenka (U)00024:56280-2
21 Pavel Jurčík (U)00009:561400
22 Filip Hrabal (U)20225:503022
23 Martin Szweda (O)00019:542600
25 Petr Koláčný (U)01134:543812
33 Ladislav Gál (U)10127:20261-2
34 Petr Kittel (U)00000:0000
41 Jan Hrtús (U)00000:0000
42 Denis Zimmer (O)00032:403703
50 Lukáš Pešat (U)00038:143411
56 Michal Nagy (O)00035:10350-2
71 Jakub Haša (U)10116:14222-1
74 Lukáš Kvapil (O)01131:063412
82 Petr Pšenčík (O)00027:04340-2
88 František Vykopal (U)00024:01240-1
91 Lukáš Petřík (U)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Tomáš Veltšmíd - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Výtisk Radek - asistent trenéra
Madejová Tereza - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Michal Kvapil - trenér
Martin Hála - vedoucí
Koníček Miroslav (07.05.1992) - licence C - asistent trenéra
Tobolák Jan - fyzioterapeut