STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FBC ČPP OSTRAVAsobota 07.03.2020; ČPP Aréna OstravaPanthers Praha
11počet diváků: 1065
začátek 17:00; konec 18:55
Utkání: 8XW1-A135; 1. kolo; Extraliga žen
části: 4:1, 3:2, 4:2, střely na branku: 46:18
rozhodčí: Beránek Jan, Přibyl Jaroslav
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
68 Nela Kapcová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
77 Tereza Pitterlingová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:26-34 Veronika Káčová68 Nela Kapcová
2.1. část04:12-23 Andrea Pastušková68 Nela Kapcová
3.1. část08:54-68 Nela Kapcová34 Veronika Káčová
4.1. část15:42-66 Michaela Mlejnková10 Denisa Kotzurová
5.2. část01:54-68 Nela Kapcová23 Andrea Pastušková
6.2. část17:23-68 Nela Kapcová34 Veronika Káčová
7.2. část18:34-66 Michaela Mlejnková99 Paulína Hudáková
8.3. část00:56-66 Michaela Mlejnková32 Alena Zuzaníková
9.3. část01:29-10 Denisa Kotzurová99 Paulína Hudáková
10.3. část12:33PP88 Kristína Hudáková99 Paulína Hudáková
11.3. část17:36-99 Paulína Hudáková10 Denisa Kotzurová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:56-18 Dominika Tůmová77 Tereza Pitterlingová
2.2. část06:59-4 Kristýna Lochmannová
3.2. část12:48-77 Tereza Pitterlingová18 Dominika Tůmová
4.3. část06:11-96 Veronika Zittová13 Anežka Slaná
5.3. část07:12-77 Tereza Pitterlingová96 Veronika Zittová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:536 Karin Vavrečková2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část11:5310 Nikola Staňková2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová1851372.2260:00
28 Pavla Lišková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Kristýna Horňáková46113576.0960:00
2 Eliška Egertová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)00018:032041
6 Karin Vavrečková (O)00018:252835
10 Denisa Kotzurová (U)12324:332963
16 Tereza Voláková (U)00005:23901
17 Nikola Chalupová (U)00016:16233-2
18 Terezie Šešulková (U)00016:43232-2
23 Andrea Pastušková (U)11218:232744
27 Nela Škopková (U)00019:112814
32 Alena Zuzaníková (U)01117:31250-1
34 Veronika Káčová (U)12319:112824
37 Kateřina Šromotová (U)00016:16231-2
66 Michaela Mlejnková (U)30324:332953
68 Nela Kapcová (U)32520:012875
73 Viktória Grossová (U)00000:0000
88 Kristína Hudáková (U)10116:19233-2
91 Jana Dupčáková (O)00000:0000
97 Kristýna Pospíšilová (O)00022:382822
99 Paulína Hudáková (U)13424:332933
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Kristýna Lochmannová (U)10122:51321-3
8 Kateřina Kubištová (U)00002:1230-1
10 Nikola Staňková (U)00026:35382-4
13 Anežka Slaná (U)01120:562700
18 Dominika Tůmová (U)11228:593521
21 Lucie Florianová (O)00027:26381-4
29 Diana Hošková (U)00001:58310
36 Viktorie Novotná (U)00004:33600
42 Nela Havlíková (U)00033:29392-1
47 Barbora Krňoulová (O)00017:45252-2
66 Martina Kleinová (U)00025:15300-2
70 Alena Červenková (U)00007:191001
77 Tereza Pitterlingová (U)21317:53243-3
94 Klára Procházková (O)00000:2610-1
96 Veronika Zittová (U)11233:54394-3
99 Petra Šusterová (U)00027:49380-4
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Lacková Jana - kustod
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - trenér
Rybičková Veronika - kustod
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Jenšík - trenér
Lukáš Jenšík - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - asistent trenéra
Škvorová Eliška (01.03.1995) - licence D - fyzioterapeut