STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicesobota 07.03.2020; SC Dubina OstravaTatran Střešovice
7počet diváků: 785
začátek 14:00; konec 15:49
Utkání: 8XW1-A133; 1. kolo; Extraliga žen
části: 0:2, 3:1, 4:2, střely na branku: 32:17
rozhodčí: Prouza Michal, Rogowski Petr
delegát: Šimíček Jiří; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
29 Kamila Paloncyová (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
10 Kateřina Seemannová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část07:02PP10 Denisa Ferenčíková25 Ivana Šupáková
2.2. část13:03-29 Kamila Paloncyová
3.2. část14:08-29 Kamila Paloncyová22 Sára Seevaldová
4.3. část10:21PP26 Barbora Husková25 Ivana Šupáková
5.3. část11:45-22 Sára Seevaldová10 Denisa Ferenčíková
6.3. část18:24-10 Denisa Ferenčíková
7.3. část18:49EN26 Barbora Husková48 Eliška Planková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:28-84 Daniela Kvasková79 Katka Nádeníková
2.1. část13:15-10 Kateřina Seemannová8 Markéta Prontekerová
3.2. část14:20PP10 Kateřina Seemannová14 Denisa Billá
4.3. část04:57PP10 Kateřina Seemannová14 Denisa Billá
5.3. část19:58-14 Denisa Billá44 Barbora Zabavská
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část13:508 Dominika Buczek2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část05:3044 Barbora Zabavská2901 sekání
2.3. část08:5114 Denisa Billá2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská1751270.5960:00
73 Petra Klečková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Eliška Drbalová3262681.2560:00
28 Markéta Antalová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Michaela Kubečková (U)00024:543040
8 Dominika Buczek (U)00023:473172
9 Lenka Novotná (O)00023:473102
10 Denisa Ferenčíková (U)21324:233060
11 Andrea Šidlová (O)00010:49140-1
13 Jana Trošková (O)00011:19150-1
18 Lucie Cholinská (U)00012:24161-1
22 Sára Seevaldová (U)11223:503020
25 Ivana Šupáková (O)02225:243120
26 Barbora Husková (U)20224:172932
29 Kamila Paloncyová (O)20225:243120
44 Lucie Theimerová (O)00023:473102
48 Eliška Planková (U)01123:473112
50 Vlaďka Maděrová (U)00010:49140-1
55 Denisa Hyršová (U)00000:0000
69 Natálie Hurníková (U)00000:0000
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)00010:49140-1
99 Alexandra Glasová (O)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Tereza Bystrianská (U)00013:02221-2
6 Karolína Vachušková (U)00026:372900
8 Markéta Prontekerová (U)01120:212721
10 Kateřina Seemannová (U)30321:522752
14 Denisa Billá (U)12323:282533
15 Mariana Býčková (O)00021:032410
17 Vendula Beránková (O)00023:422600
19 Kateřina Pisárová (O)00014:191901
25 Petra Malecká (O)00011:35180-2
29 Lucie Želízková (U)00026:36280-1
42 Eliška Machková (O)00022:23270-1
44 Barbora Zabavská (U)01125:442840
64 Natálie Houžvičková (O)00021:48251-1
70 Liana Matěvosova (U)00000:0002
72 Adéla Košvancová (O)00000:0000
79 Katka Nádeníková (O)01115:00241-2
84 Daniela Kvasková (U)10110:13182-2
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Tomáš Martiník - vedoucí
Dudešek Dušan - ostatní
Nebelová Kateřina - fyzioterapeut
Saidl Filip - ostatní
Pečonka Josef - masér
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Jan Pojar - vedoucí
Novák Robert (24.08.1983) - licence B - trenér
Michálek Marek (13.12.1982) - licence B - trenér
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - trenér
Válková Anna - fyzioterapeut