STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Ivanti Tigers Jižní Městosobota 07.03.2020; SH Jižní MěstoK1 Florbal Židenice
6počet diváků: 737
začátek 13:30; konec 15:19
Utkání: 8XW1-A136; 1. kolo; Extraliga žen
části: 4:2, 2:2, 0:3, střely na branku: 20:27
rozhodčí: Vlček Jakub, Žofka Lukáš
delegát: Galasovský Petr; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
19 Nikol Pekárková (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
88 Andrea Dernerová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:44-19 Nikol Pekárková13 Dominika Steinbachová
2.1. část02:15-97 Anežka Pěnkavová12 Lucie Řezáčová
3.1. část07:34-19 Nikol Pekárková8 Kristýna Vejvodová
4.1. část18:27-42 Kateřina Kovaříková92 Eliška Chudá
5.2. část08:58-92 Eliška Chudá23 Eliška Trojánková
6.2. část13:33-42 Kateřina Kovaříková92 Eliška Chudá
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:51-88 Andrea Dernerová73 Eva Filipová
2.1. část04:20-4 Zuzana Hubáčková34 Kamila Pravcová
3.2. část16:56-34 Kamila Pravcová4 Zuzana Hubáčková
4.2. část19:06PP88 Andrea Dernerová43 Jitka Drápalová
5.3. část14:52-73 Eva Filipová88 Andrea Dernerová
6.3. část15:27-24 Eva Urbášková39 Martina Indrová
7.3. část19:55-37 Eva Nečasová15 Šárka Staňková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:3219 Nikol Pekárková2904 vysoká hokejka
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
72 Kristýna Karli2772074.0760:00
25 Martina Franková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Lenka Remešová2061470.0060:00
18 Karolína Krištofová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (U)00027:24350-1
3 Simona Pálková (U)00010:56150-1
8 Kristýna Vejvodová (O)01124:492742
9 Markéta Baťková (U)00000:0000
10 Iveta Hyršlová (U)00027:343100
12 Lucie Řezáčová (U)01122:15283-2
13 Dominika Steinbachová (U)01119:532301
19 Nikol Pekárková (O)20232:413731
21 Vanda Šnajberková (U)00027:19340-1
23 Eliška Trojánková (U)01121:592900
42 Kateřina Kovaříková (U)20220:592860
64 Kristýna Klecová (U)00000:0000
84 Veronika Balejová (U)00011:51161-1
92 Eliška Chudá (U)12321:592920
97 Anežka Pěnkavová (U)10129:523312
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Zuzana Hubáčková (U)11219:062442
9 Natálie Janečková (U)00018:032320
10 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
15 Šárka Staňková (O)01129:593940
17 Lucie Romančáková (U)00018:072400
20 Markéta Sedláčková (O)00000:30100
22 Barbora Sedláčková (U)00001:38210
24 Eva Urbášková (U)10117:572332
32 Kateřina Rybníčková (U)00000:0000
34 Kamila Pravcová (O)11231:41371-1
37 Eva Nečasová (O)10128:553831
39 Martina Indrová (O)01126:073301
43 Jitka Drápalová (O)01131:03390-1
70 Alžběta Švehlová (U)00000:0000
73 Eva Filipová (U)11222:13262-2
79 Martina Valehrachová (O)00030:39373-1
88 Andrea Dernerová (U)21324:02274-1
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Karolína Šatalíková - vedoucí
Netrefa Lukáš (10.05.2000) - licence C - asistent trenéra
vacuška Lukáš - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Pucher Peter - asistent trenéra
Ondrejková Dita - ostatní