STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FBC ČPP OSTRAVAneděle 08.03.2020; ČPP Aréna OstravaPanthers Praha
8počet diváků: 1033
začátek 16:00; konec 17:41
Utkání: 8XW1-A139; 2. kolo; Extraliga žen
části: 1:1, 3:1, 4:1, střely na branku: 39:21
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
99 Paulína Hudáková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
42 Nela Havlíková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část14:31-99 Paulína Hudáková32 Alena Zuzaníková
2.2. část02:50-34 Veronika Káčová27 Nela Škopková
3.2. část13:19-99 Paulína Hudáková10 Denisa Kotzurová
4.2. část17:48-10 Denisa Kotzurová66 Michaela Mlejnková
5.3. část01:42-99 Paulína Hudáková
6.3. část08:53-88 Kristína Hudáková18 Terezie Šešulková
7.3. část10:31-68 Nela Kapcová27 Nela Škopková
8.3. část13:12-68 Nela Kapcová23 Andrea Pastušková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část12:11-18 Dominika Tůmová96 Veronika Zittová
2.2. část03:36-96 Veronika Zittová18 Dominika Tůmová
3.3. část02:18-10 Nikola Staňková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
28 Pavla Lišková2131885.7160:00
75 Veronika Tomšová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Kristýna Horňáková3983179.4960:00
2 Eliška Egertová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)00022:492613
6 Karin Vavrečková (O)00024:302732
10 Denisa Kotzurová (U)11222:492653
16 Tereza Voláková (U)00000:0000
17 Nikola Chalupová (U)00012:411500
18 Terezie Šešulková (U)01112:411500
23 Andrea Pastušková (U)01123:022662
27 Nela Škopková (U)02224:302752
32 Alena Zuzaníková (U)01112:411510
34 Veronika Káčová (U)10124:302732
37 Kateřina Šromotová (U)00014:091500
66 Michaela Mlejnková (U)01122:492613
68 Nela Kapcová (U)20224:302762
71 Kristýna Kupcová (U)00000:0000
88 Kristína Hudáková (U)10115:411932
91 Jana Dupčáková (O)00000:0000
97 Kristýna Pospíšilová (O)00020:122301
99 Paulína Hudáková (U)30322:262563
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Kristýna Lochmannová (U)00029:59330-1
8 Kateřina Kubištová (U)00002:42300
10 Nikola Staňková (U)10126:30294-1
13 Anežka Slaná (U)00024:53283-2
18 Dominika Tůmová (U)11229:41333-3
21 Lucie Florianová (O)00030:07332-2
29 Diana Hošková (U)00004:27400
36 Viktorie Novotná (U)00005:5570-2
42 Nela Havlíková (U)00030:28343-3
70 Alena Červenková (U)00029:53342-3
77 Tereza Pitterlingová (U)00025:40290-2
94 Klára Procházková (O)00000:0000
96 Veronika Zittová (U)11230:13344-4
99 Petra Šusterová (U)00029:32320-2
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Lacková Jana - kustod
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - trenér
Špavelko Dominik (27.04.1995) - licence D - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Jenšík - trenér
Lukáš Jenšík - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - asistent trenéra
Škvorová Eliška (01.03.1995) - licence D - fyzioterapeut
Kleinová Martina - ostatní