STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Bulldogs Brnoneděle 08.03.2020; SH SportPoint BrnoCrazy girls FBC Liberec
4počet diváků: 891
začátek 11:00; konec 12:55
Utkání: 8XW1-A178; 2. kolo; Extraliga žen
části: 2:0, 1:1, 1:0, střely na branku: 37:22
rozhodčí: Ležák Lukáš, Ležák Martin
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
85 Sabina Dvořáčková (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
18 Markéta Valešová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:31-78 Pavlína Bačová25 Eva Stará
2.1. část12:48-49 Petra Krejčíková
3.2. část13:51-78 Pavlína Bačová25 Eva Stará
4.3. část06:49-14 Tereza Halaštová92 Nikola Domonkosová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část00:26-18 Markéta Valešová10 Klára Leierová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část13:114 Petra Hložanková2911 bránění ve hře
2.3. část14:2577 Anna Bachratá2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:0940 Monika Zikmundová2901 sekání
2.3. část09:2110 Klára Leierová2915 nedovolená vzdálenost
3.3. část13:1887 Karolína Vlachová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
85 Sabina Dvořáčková2212195.4560:00
11 Markéta Marková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
39 Kristýna Klabanová3743389.1960:00
75 Adéla Nejezchlebová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Petra Hložanková (O)00022:312422
5 Veronika Pohlodková (U)00020:562410
7 Tereza Tomanová (U)00018:502102
8 Michaela Žáková (O)00022:502462
14 Tereza Halaštová (U)10112:311721
17 Gabriela Komínková (U)00015:582211
23 Yvona Dostálová (U)00015:582231
25 Eva Stará (U)02221:062322
27 Aneta Koláčková (U)00021:032710
32 Karolína Garguláková (U)00004:37720
49 Petra Krejčíková (U)10119:262410
50 Barbora Greiplová (U)00007:53900
77 Anna Bachratá (O)00021:382410
78 Pavlína Bačová (U)20223:032472
87 Romana Bačová (O)00015:592331
89 Linda Detková (U)00020:592630
92 Nikola Domonkosová (U)01105:07711
99 Lucie Mišúnová (U)00005:40710
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
8 Zdeňka Sluková (U)00005:0460-1
9 Julie Faťunová (U)00024:02251-2
10 Klára Leierová (U)01130:392810
13 Markéta Rumlová (U)00030:183210
18 Markéta Valešová (U)10128:182840
19 Aneta Foffová (O)00035:023231
22 Pavla Bárková (U)00030:542730
25 Anna Kabeláková (U)00024:52292-3
40 Monika Zikmundová (U)00028:09274-3
47 Tereza Volná (U)00005:0460-1
72 Natálie Hroudová (U)00022:33250-2
87 Karolína Vlachová (U)00028:55303-4
REALIZAČNÍ TÝM
Rudolf Škubal - trenér
Rudolf Škubal - vedoucí
Uher Jiří (16.07.1969) - licence B - trenér
Monika Zamazalová - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Jakubík - trenér
Tomáš Jakubík - vedoucí
Bárek Petr - ostatní