STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
1. SC TEMPISH Vítkoviceneděle 08.03.2020; SC Dubina OstravaTatran Střešovice
6počet diváků: 844
začátek 14:00; konec 15:50
Utkání: 8XW1-A137; 2. kolo; Extraliga žen
části: 2:3, 0:0, 4:1, střely na branku: 30:12
rozhodčí: Krátký Jakub, Vojkůvka Pavel
delegát: Waliczko Radim; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
22 Sára Seevaldová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
6 Karolína Vachušková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část14:26-8 Dominika Buczek48 Eliška Planková
2.1. část14:45-55 Denisa Hyršová50 Vlaďka Maděrová
3.3. část02:58-22 Sára Seevaldová8 Dominika Buczek
4.3. část03:41-29 Kamila Paloncyová10 Denisa Ferenčíková
5.3. část04:24-22 Sára Seevaldová8 Dominika Buczek
6.3. část19:20EN4 Michaela Kubečková8 Dominika Buczek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:49-29 Lucie Želízková15 Mariana Býčková
2.1. část11:09-8 Markéta Prontekerová14 Denisa Billá
3.1. část12:43-10 Kateřina Seemannová14 Denisa Billá
4.3. část18:39-44 Barbora Zabavská10 Kateřina Seemannová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská124866.6760:00
73 Petra Klečková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Eliška Drbalová3052583.3360:00
28 Markéta Antalová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Michaela Kubečková (U)10126:443360
8 Dominika Buczek (U)13422:093142
9 Lenka Novotná (O)00014:27211-1
10 Denisa Ferenčíková (U)01127:343210
11 Andrea Šidlová (O)00021:133001
13 Jana Trošková (O)00020:183013
18 Lucie Cholinská (U)00011:531811
22 Sára Seevaldová (U)20223:343251
25 Ivana Šupáková (O)00026:443320
26 Barbora Husková (U)00020:333001
29 Kamila Paloncyová (O)10126:443310
44 Lucie Theimerová (O)00021:233101
48 Eliška Planková (U)01112:58192-1
50 Vlaďka Maděrová (U)01111:531811
55 Denisa Hyršová (U)10111:531841
69 Natálie Hurníková (U)00000:0000
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)00000:0000
99 Alexandra Glasová (O)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Tereza Bystrianská (U)00013:15220-2
6 Karolína Vachušková (U)00027:40351-1
8 Markéta Prontekerová (U)10120:083211
10 Kateřina Seemannová (U)11220:513131
14 Denisa Billá (U)02222:293221
15 Mariana Býčková (O)01125:56330-1
17 Vendula Beránková (O)00026:03351-1
19 Kateřina Pisárová (O)00012:49200-2
25 Petra Malecká (O)00018:34290-2
29 Lucie Želízková (U)10126:27353-1
42 Eliška Machková (O)00021:373201
44 Barbora Zabavská (U)10119:03271-1
64 Natálie Houžvičková (O)00019:433001
70 Liana Matěvosova (U)00000:0000
72 Adéla Košvancová (O)00000:0000
79 Katka Nádeníková (O)00013:01200-2
84 Daniela Kvasková (U)00013:01200-2
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan - ostatní
Nebelová Kateřina - fyzioterapeut
Saidl Filip - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Jan Pojar - vedoucí
Novák Robert (24.08.1983) - licence B - trenér
Michálek Marek (13.12.1982) - licence B - trenér
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - trenér
Válková Anna - fyzioterapeut