STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Ivanti Tigers Jižní Městoneděle 08.03.2020; SH Jižní MěstoK1 Florbal Židenice
4počet diváků: 775
začátek 11:00; konec 12:55
Utkání: 8XW1-A140; 2. kolo; Extraliga žen
části: 2:0, 1:2, 1:3, střely na branku: 21:22
rozhodčí: Drška Jan, Meisner Jiří
delegát: Špatenka Jan; známka: 4
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
25 Martina Franková (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
34 Kamila Pravcová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:07-23 Eliška Trojánková92 Eliška Chudá
2.1. část11:06-8 Kristýna Vejvodová10 Iveta Hyršlová
3.2. část02:31-10 Iveta Hyršlová8 Kristýna Vejvodová
4.3. část19:38-42 Kateřina Kovaříková10 Iveta Hyršlová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část10:04-9 Natálie Janečková34 Kamila Pravcová
2.2. část13:41-43 Jitka Drápalová17 Lucie Romančáková
3.3. část09:46-34 Kamila Pravcová22 Barbora Sedláčková
4.3. část12:32PP24 Eva Urbášková34 Kamila Pravcová
5.3. část17:55-17 Lucie Romančáková24 Eva Urbášková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část07:4310 Iveta Hyršlová2901 sekání
2.1. část15:0542 Kateřina Kovaříková2901 sekání
3.1. část15:5619 Nikol Pekárková2907 nedovolené vrážení
4.3. část12:1319 Nikol Pekárková5909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková2251777.2760:00
72 Kristýna Karli000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Lenka Remešová2131885.7160:00
18 Karolína Krištofová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (U)00031:353220
3 Simona Pálková (U)00007:051100
8 Kristýna Vejvodová (O)11218:262520
9 Markéta Baťková (U)00000:0000
10 Iveta Hyršlová (U)12323:17293-1
12 Lucie Řezáčová (U)00015:362030
13 Dominika Steinbachová (U)00022:542810
19 Nikol Pekárková (O)00026:512910
21 Vanda Šnajberková (U)00028:563100
23 Eliška Trojánková (U)10126:572841
42 Kateřina Kovaříková (U)10128:032420
64 Kristýna Klecová (U)00002:13300
84 Veronika Balejová (U)00012:411710
92 Eliška Chudá (U)01123:16262-1
97 Anežka Pěnkavová (U)00021:452600
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Zuzana Hubáčková (U)00019:32274-1
7 Lucie Suchánková (U)00000:0000
9 Natálie Janečková (U)10116:052310
10 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
15 Šárka Staňková (O)00028:304102
17 Lucie Romančáková (U)11220:053011
20 Markéta Sedláčková (O)00003:26500
22 Barbora Sedláčková (U)01122:152920
24 Eva Urbášková (U)11217:592841
32 Kateřina Rybníčková (U)00000:0000
34 Kamila Pravcová (O)12326:114012
37 Eva Nečasová (O)00028:133902
39 Martina Indrová (O)00031:46422-2
43 Jitka Drápalová (O)10133:11423-2
70 Alžběta Švehlová (U)00000:0001
79 Martina Valehrachová (O)00031:30421-2
88 Andrea Dernerová (U)00021:17292-1
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Karolína Šatalíková - vedoucí
Netrefa Lukáš (10.05.2000) - licence C - asistent trenéra
vacuška Lukáš - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Pucher Peter - asistent trenéra
Ondrejková Dita - ostatní