STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Florbal TJ Kobylisysobota 07.03.2020; SH TJ KobylisySK BIVOJ LITVÍNOV
8počet diváků: 564
začátek 18:45; konec 20:45
Utkání: 8XM3-A170; 2. kolo; Národní liga
části: 4:1, 0:2, 4:1, střely na branku: 34:24
rozhodčí: Brejcha Jan, Husák Lukáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
25 Ondřej Filip (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
35 Jan Černý (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:45-25 Ondřej Filip74 Tomáš Kindl
2.1. část11:38-84 Zbyšek Piták92 Matouš Neužil
3.1. část12:20-29 Jakub Zíka17 Lukáš Janů
4.1. část14:54-25 Ondřej Filip16 Jan Hrdlička
5.3. část02:29-74 Tomáš Kindl29 Jakub Zíka
6.3. část11:09-92 Matouš Neužil84 Zbyšek Piták
7.3. část13:10PP3 Ondřej Kočí92 Matouš Neužil
8.3. část19:10EN3 Ondřej Kočí43 Antonín Semerád
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část18:23-25 Viktor Hocelík42 Lukáš Pudil
2.2. část09:04-35 Jan Černý12 Jaroslav Kropáček
3.2. část16:20-35 Jan Černý25 Viktor Hocelík
4.3. část04:31PP13 Jan Vacín25 Viktor Hocelík
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část03:1120 Dalibor Michálek2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část12:4879 Tomáš Skalitz2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
99 Marek Paleček2442083.3360:00
26 Ondřej Kudrnáč000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
34 Matěj Chabr3472779.4159:26
87 Marek Pospíšil000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Ondřej Kočí (U)202
8 Šimon Paldus (O)000
14 Filip Janeba (U)000
15 Boris Nouzák (U)000
16 Jan Hrdlička (U)011
17 Lukáš Janů (U)011
20 Dalibor Michálek (U)000
25 Ondřej Filip (O)202
29 Jakub Zíka (U)112
43 Antonín Semerád (U)011
47 Lukáš Panenka (U)000
74 Tomáš Kindl (U)112
84 Zbyšek Piták (U)112
92 Matouš Neužil (U)123
HRÁČIGAPTS
9 Pavel Houda (U)000
12 Jaroslav Kropáček (U)011
13 Jan Vacín (U)101
22 Jaroslav Rybka (U)000
24 Jakub Lipár (U)000
25 Viktor Hocelík (U)123
33 Matěj Vodička (U)000
35 Jan Černý (U)202
42 Lukáš Pudil (U)011
69 Michael Pitek (U)000
79 Tomáš Skalitz (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Kočí - trenér
Ondřej Kočí - vedoucí
Zahradník Tomáš (26.07.1979) - licence B - asistent trenéra
Janů Lukáš - fyzioterapeut
Wágner Petr - kustod
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Globočník - trenér
Petr Globočník - vedoucí
Jiří Vybíral - kustod
Jan Pokorný - masér
Mandelbaum Marek - asistent trenéra